Idea Bank wprowadził do oferty nową propozycję dla klientów biznesowych - Konto Firma+

2020-02-12 15:17:55

Idea Bank udostępnił klientom firmowym nową ofertę konta bankowego. Konto Firma+ to m.in. bezpłatne prowadzenie rachunku. Ale nie tylko.

W ramach Konta Firma+ nie tylko można korzystać z rachunku przez 2 lata bez ponoszenia opłat za jego prowadzenie - można to robić bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków. Idea Bank oferuje w ramach tego produkty także standardowo bezpłatne przelewy online, do ZUS i US oraz korzystanie z wpłatomatów do kwoty 100 000 zł. Po przekroczeniu kwoty 100 000 zł, za każdą transakcję wykonaną we wpłatomacie pobierana jest prowizja w wysokości 0,39% kwoty wpłaty.

Po upływie dwóch lat, czyli czasu, na jaki zawierana jest promocja, opłata za korzystanie rachunku wyniesie 10 zł miesięcznie, natomiast posiadając aktywną kartę debetową oraz wykonując jeden przelew do ZUS można jej uniknąć. Zaś korzystanie z karty debetowej standardowo kosztuje 8 zł, opłata ta jednak zostanie zniesiona, gdy łączna kwota transakcji wyniesie 400 zł lub wpłaty do wpłatomatu wyniosą co najmniej 1000 zł.

Nowi klienci mogą dodatkowo skorzystać z programu Plus z ZUS, w ramach której przez pierwsze 6 miesięcy korzystania z konta klient otrzyma zwrot do 10% wysokości składek, nie więcej jednak niż 50 zł miesięcznie.

Marzena Kazbieruk