Szczegóły oferty
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao S.A.

Karta Kredytowa z Żubrem

Średnia ocena naszych klientów:
Organizacja płatnicza:
MasterCard
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku):
18,75%
Wysokość limitu wydatków:
Od 2 000 zł do 100 000 zł
Długość okresu bezodsetkowego:
58 dni
Koszt przyznania karty:
0 zł
Okres ważności karty:
5 lat
Opłata roczna za użytkowanie karty:
0 zł
Wysokość minimalnej spłaty kredytu:
3% min 30 zł
Prowizja za wypłatę gotówki:
7%
Koszt ubezpieczenia karty:
Możliwość wyboru dnia spłaty zadłużenia:
TAK
Dodatkowe usługi:
Jedna karta - 3 pakiety korzyści! Wybierz swój pakiet korzyści - Standard, Złoty, Platynowy.
Na codzienne płatności i większe wydatki:
• 0 zł za kartę w pakiecie Standard
• 10 rat 0% - zakupy możesz rozkładać na raty 0% (od 1000 zł do 3000 zł w zależności od wybranego pakietu),
• Zwrot za zakupy i płatności w internecie - otrzymuj zwrot części wydanych pieniędzy np. za zakupy w sklepach i stronach internetowych ‒ do 240 zł rocznie w pakiecie Złotym lub do 360 zł rocznie w pakiecie Platynowym trafi z powrotem na rachunek Twojej karty.
• ubezpieczenie zakupów oraz ubezpieczenie transakcji internetowych - Twoje zakupy są bezpieczene. Suma ubezpieczenie (od 1000 zł do 6000 zł w zależności od wybranego pakietu).

W podróży
• atrakcyjne ubezpieczenie podróżne w pakiecie Złotym i Platynowym) - w Polsce i zagranicą, które obejmuje m.in NNW, koszty leczenia i assistance (w pakiecie Złotym), a dodatkowo assistance Pakiet Sport i OC w życiu prywatnym jeśli wybierzesz pakiet Platynowy. Dzięki temu otrzymasz wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży w Polsce (jeśli podróż odbywa się w ramach zorganizowanego wypoczynku), jak i zagranicą.
• zwrot wydatków za przejazdy autostradami (w kraju i za granicą) - do 240 zł rocznie wróci na rachunek Twojej karty w pakiecie Platynowym
• Bezpłatne saloniki lotniskowe z Flight Delay Pass dla Ciebie i 4 osób towarzyszących w pakiecie Złotym i Platynowym - w przypadku opóźnienia lotu o 60 minut lub więcej, będziesz mógł skorzystać z saloniku lotniskowego z darmowymi napojami, przekąskami i WI-FI

Dodatkowo zyskujesz:
• Możliwość spłaty wydatków w ratach - wysokość oprocentowania spłaty w ratach jest niższa od oprocentowania limitu kredytowego, na raty możesz rozłożyć dowolną kwotę zadłużenia lub transakcję z bieżącego cyklu rozliczeniowego, nie mniej niż 300 zł - możesz wybrać od 3 do 36 rat.
• Wygodną obsługę karty w aplikacji PeoPay, dzięki której masz wygodny dostęp do informacji o swojej Karcie Kredytowej z Żubrem. Łatwo i wygodnie sprawdzisz korzyści z posiadanego pakietu oraz zmienisz pakiet, sprawdzisz dostępne środki na karcie i historię transakcji, rozłożysz na raty wybraną transakcję lub saldo zadłużenia, zlecisz polecenie przelewu z karty, spłacisz kartę i zmienisz PIN.
• Wygodne płatności telefonem z Apple Pay i Google Pay
• Nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile - każda płatność kartą to dodatkowe punkty w programie, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Ponad 10 lat doświadczenia naszego zespołu w analizie rynku finansów

Wszystkie wpisy