Jaguar z MultiBankiem, czyli nowa oferta kredytu samochodowego

2011-09-16 14:51:47

MultiBank wprowadził do oferty kredyt samochodowy z ratą balonową. Jako pierwsze mogą z niego skorzystać osoby zainteresowane zakupem ekskluzywnych aut typu Jaguar, Land Rover oraz Range Rover. Tym samym bank chce zwiększyć swój udział w rynku obsługującym auta luksusowe.

Kredyt samochodowy z ratą balonową polega na tym, że przez cały okres trwania kredytu spłacane są zazwyczaj same odsetki, a z kolei kapitał spłacany jest jednorazowo (w jednej racie) w ściśle określonym terminie.
Oferta MultiBanku jest skierowana do klientów salonów samochodowych z logotypem JLR, wyłącznego dystrybutora takich marek samochodów jak Jaguar, Land Rover oraz Range Rover. Promocyjne warunki tego zobowiązania obejmują kredyt 50/50 udzielany bez naliczania prowizji oraz oprocentowania. Oznacza to, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania takiego kredytu wynosi zero procent.
Informacje szczegółowe:
·         produkt: kredyt 50/50 bez prowizji i odsetek
·         pierwsza wpłata: 50 proc. wartości kredytu w dniu zakupu auta
·         druga wpłata: po 12 miesiącach, kolejne 50 proc. wartości
·         prowizja: 0 zł
·         oprocentowanie: 0 proc.
·         waluta: PLN
·         możliwość rozłożenia drugiej części kredytu na kolejne raty
 
Niestety w tej chwili powyższe warunki można uzyskać na zakup tylko wybranych modeli dostępnych w salonach JLR. Auta objęte promocją to Land Rover Evoque, Land Rover Discovery 4 oraz Jaguar XF. Obecnie na zaawansowanym poziomie są rozmowy na temat rozszerzenia tej oferty, ale na szczegóły tych ustaleń trzeba będzie jeszcze poczekać.
 
Propozycja MultiBanku wydaje się być atrakcyjną ofertą. Warto jednak pamiętać, że jest ona kierowana raczej do zamożnej grupy społeczeństwa, gdyż właśnie takie osoby stanowią grupę docelowych klientów tego banku. Ilu bowiem Polaków stać na Jaguara, jak sądzicie?
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl