BGŻOptima – pełna swoboda oszczędzania

2011-12-01 08:36:21

Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek dająca zysk odpowiadający 8 proc. w skali roku na lokacie standardowej, konto oszczędnościowe oprocentowane na 4,6 proc. w skali roku, szeroka oferta depozytów od 1 do 24 miesięcy, przy oprocentowaniu do 5,3 proc. w skali roku, czytelna oferta funduszy inwestycyjnych, to atuty, z którymi rozpoczyna działalność BGŻOptima - pierwszy w Polsce internetowy bank specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu.

W ofercie BGŻOptima klienci znajdą elastyczne, zrozumiałe i zawsze atrakcyjnie oprocentowane produkty depozytowe oraz dostęp do najlepszych na rynku funduszy inwestycyjnych. Niespotykana do tej pory na rynku jest oferowana przez BGŻOptima swoboda oraz elastyczność w zarządzaniu oszczędnościami - bank daje możliwość skorzystania ze swoich oszczędności na koncie oszczędnościowym i lokacie jednodniowej w każdym momencie, bez utraty odsetek. Klienci mogą także dokonywać bezpłatnie dowolnej liczby przelewów z rachunku oszczędnościowego. Żaden inny bank jak do tej pory nie zaproponował takiego rozwiązania.

BGŻOptima kieruje swoją ofertę przede wszystkim do aktywnych internautów, którzy lubią zarządzać swoimi finansami zdalnie. Będąc częścią internetowej społeczności BGŻOptima dąży również do zniesienia wszelkich barier pomiędzy klientem, a bankiem.

Rachunek w BGŻOptimie otwiera się całkowicie zdalnie. Bank, jako pierwszy rezygnuje ze żmudnego i długotrwałego obiegu tradycyjnych dokumentów: aby zacząć oszczędzać z BGŻOptima, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.bgzoptima.pl i podpisać umowę poprzez SMS. Jedna umowa ramowa daje swobodny dostęp do konta oszczędnościowego, lokat oraz produktów inwestycyjnych.

Konto oszczędnościowe w BGŻOptima jest całkowicie darmowe - to jedyny bank na rynku, w którym wszystkie przelewy wychodzące z konta oszczędnościowego są bezpłatne, a wyjście z kluczowych produktów bankowych takich jak lokata i konto oszczędnościowe jest możliwe bez utraty odsetek. BGŻOptima daje swoim klientom zawsze dobrą ofertę. Założenie lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek o oprocentowaniu porównywalnym z 8% na standardowej lokacie nie łączy się z koniecznością spełniania żadnych dodatkowych warunków.

BGŻOptima to przejrzysta oferta i bezproblemowa obsługa. Warunki oszczędzania są atrakcyjne nie tylko w czasie promocji „na otwarcie”, ale zawsze. Nowy bank stawia przede wszystkim na długoterminowe relacje ze swoimi klientami.

Ekspert Comperia.pl