Załóż konto dla firm w Pekao i zgarnij nawet 600 zł

2019-11-26 15:41:12

Z nową promocją dla przedsiębiorców wystartował właśnie bank Pekao SA. Nowe Konto Przekorzystne Biznes to oferta skierowana zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkę. Warunkiem jest jednak nieprzekraczanie kwoty 5 milionów złotych rocznego obrotu.

 

W ramach konta na klientów czeka szereg korzyści: konto jest bezpłatne przez rok, natomiast po upływie tego czasu opłata za nie też może być zniesiona, jeżeli na koncie jest odnotowana minimalna aktywność (np. przelewy do ZUS, US, wpływ w wysokości 2000 zł itd.). Do konta wydawana jest karta wielowalutowa (PLN, EUR, GBP, USD i CHF), za którą nie trzeba płacić, jeżeli wykona się w ciągu miesiąca 1 transakcję na 300 zł. Konto ma także swój system rabatowy, są to zniżki m.in. na Booking, Poczcie Kwiatowej lub Availo.

 

Przedsiębiorcy mogą skorzystać także z bardzo atrakcyjnej oferty dzierżawy terminali płatniczych. W przypadku firm dotychczas nie dających możliwości płatności kartą, przez 18 miesięcy korzystanie z terminala jest bezpłatne, zaś klienci u których taka możliwość była - za 1 zł miesięcznie przez rok.

 

Skorzystanie z promocji jest dodatkowo wynagradzane, ponieważ za samo otwarcie konta otrzymamy od banku 200 zł, za umowę o terminal płatniczy 200 zł, zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy też jest premiowane kwotą 200 zł. Łącznie daje to 600 zł bonusów.

Marzena Kazbieruk