Zaoszczędź nawet do 2,7% na koncie oszczędnościowym mBanku

2019-10-21 11:06:00

W nowej promocji mBanku każdy klient posiadający standardowe eKonto będzie mógł zyskać do 2,3% w skali roku, zaś posiadacze mKonta Intensive - 2,7% w skali roku. Wyższe oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od uruchomienia promocji. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, i dotyczy nowych środków, czyli tych przelanych na konto po 30 września br. Maksymalna kwota, którą można na koncie ulokować w ramach promocji, to 500 tys. zł.

 

Na koncie oszczędnościowym mBanku kapitalizacja odsetek jest dzienna a środki można wypłacać w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Dodatkowo, prowadzenie takiego konta jest bezpłatne. Uruchomienie promocji jest możliwe online, za pośrednictwem strony internetowej mBanku.

 

Ciekawa promocja została też przygotowana dla klientów, którzy zdecydują się na otwarcie mKonta Intensive. Poza wyższym oprocentowaniem konta oszczędnościowego, posiadacze mKonta Intensive otrzymają przez 6 miesięcy zwrot 50 zł za transakcje w kwocie min. 3000 zł w skali miesiąca, dokonane kartą lub BLIKIEM. Łącznie więc można zyskać 300 zł.

 

Obie promocje będą trwały do 3 lutego 2020.

Marzena Kazbieruk