300 zł za założenie konta firmowego w Millennium

2019-08-28 17:53:00

Do już ostatnie dni promocji Banku Millennium, w ramach której przedsiębiorcy jednoosobową działalność gospodarczą mogą otrzymać premię za założenie konta firmowego w Banku Millennium. Wysokość nagrody to nawet 300 zł.

 

 Promocja adresowana jest do obecnych klientów banku, posiadających konto osobiste. Żeby z niej skorzystać, należy otworzyć rachunek firmowy Mój Biznes za pośrednictwem serwisu Millenet.

 

Plusem posiadania konta prywatnego i firmowego w Millennium jest możliwość logowania się na nie za pomocą tych samych danych (jeden login i jedno hasło do obu kont). Po zalogowaniu klient ma możliwość przełączania widoków obu kont w prosty sposób - zarówno w bankowości internetowej, jak i mobilnej.

 

Konto Mój Biznes:

- opłata miesięczna za konto: 15 zł lub 0 zł pod warunkiem zasilania konta co miesiąc wpływami zewnętrznymi w kwocie min. 1000 zł lub wykonywania co miesiąc przelewu ZUS/US

- opłata miesięczna za kartę: 7 zł lub 0 zł pod warunkiem transakcji bezgotówkowych na 300 zł/mies.

- 20 bezpłatnych przelewów miesięcznie (każdy kolejny: 1 zł)

 

Do promocji "300 zł premii i konto firmowe" można przystąpić do 30 sierpnia 2019 r., pod warunkiem że nie zostanie wcześniej wyczerpany limit 2000 kont.

Marzena Kazbieruk