Kredyt online bez BIK-u

2015-06-23 08:10:17

Potrzebując szybkiego zastrzyku gotówki, gdy banku odmówiły kredytu, często jedynym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki online bez BIK-u. Gdzie można ją znaleźć?

Uzyskanie kredytu bez weryfikacji danych o wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej jest niemożliwe. Otrzymanie pozabankowej pożyczki bez BIK-u jest jednak możliwe w wielu prywatnych firmach pożyczkowych. Instytucje te zwykle weryfikują jednak klienta w bazach dłużników: BIG ERIF S.A., Krajowym Rejestrze Długów S.A., BIG Infomonitorze S.A. Są również instytucje, które udzielają pożyczek jedynie po okazaniu dowodu. Firmy te udzielają pożyczek bez wychodzenia z domu, a formalności załatwiane są w całkowicie przez internet lub telefon.

Sprawdź też: Czy na pożyczkę przez Internet naprawdę czeka się tylko 15 minut?

Alfa Kredyt

Jedną z firm oferujących pożyczki online bez BIK-u jest Alfa Kredyt. Pieniądze otrzymać można już w 15 minut. Warunkiem uzyskania pożyczki jest jednak posiadanie pozytywnej historii w Biurze Informacji Gospodarczej. Nie można przy tym posiadać żadnych zaległości pieniężnych wymagalnych i niewymagalnych wobec pożyczkodawcy.

W przypadku pierwszej pożyczki otrzymać można 1000 zł bez dodatkowych opłat, maksymalnie firma przyznaje do 3000 zł. Pamiętajmy jednak, że tak jak w przypadku innych pożyczek tego typu wysokie koszty generuje przedłużenie terminu spłaty.

Arkon Finance

Arkon Finance umożliwia szybkie uzyskanie gotówki osobom, które takich pożyczek poszukują. Swoją ofertę pożyczki przedstawić mogą tu firmy, instytucje i osoby prywatne udzielające pożyczek. Serwis ma na celu zabezpieczenie bezpieczeństwa transakcji, czuwanie nad ich szybkością. Pożyczkę otrzymać można na okres od 1 miesiąca, nawet do 10 lat. Oprocentowanie pożyczki ustala pożyczkobiorca, to on ustala swoją ofertę dla inwestorów. Pożyczkodawcy nie tylko nie sprawdzają BIK-u, ale również KRD i innych rejestrów.

Sprawdź też: Czy kredyt bez BIK może być tani?

Sms365.pl

Historii w BIK-u nie sprawdza również SMS365.pl. W ramach pożyczki początkowo otrzymać można: 200, 300 lub 600 zł. Przy kolejnej pożyczce nawet 900 zł. Wnioskując po raz trzeci, uzyskamy do 1200 zł. Kwoty te sukcesywnie wzrastają z każda spłacona pożyczką, maksymalną kwotą siódmej i kolejnej pożyczki jest 3000 zł. Biorąc taką pożyczkę zgadzamy się jednak na wystąpienie firmy do BIG InfoMonitor SA oraz KRD BIG SA o ujawnienie informacji gospodarczych nas dotyczących.

Ipozyczkabezbik.pl

Na stronie Ipozyczkabezbik.pl skorzystać można z oferty pożyczki bez BIK-u. Co interesujące, firma oferuje także leasing bez BIK-u, dla osób które chcą zdecydować się na leasing, jednak banki lub inne instytucje finansowe odmówiły im takiej możliwości. Firma gwarantuje, że nie sprawdza klientów w rejestrze dłużników, nie określa także sztywnych reguł kredytowania czy leasingu.

Żaneta Pilarska