Kary za opóźnienia w spłacie rat w Providencie

2015-05-29 15:40:43

Nie czekaj aż dopadną Cię kary za opóźnienia w spłacie rat pożyczki w Providencie. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy dopadły Cię kłopoty finansowe i nie stać Cię na spłatę długów.

Provident jest jedną z największych firm udzielających pożyczek pozabankowych w naszym kraju.

Pożyczki do ręki lub na konto

W ofercie Providenta znajdują się zarówno pożyczki udzielane w domu klienta, jak wypłacane na wskazane przez pożyczkobiorcę konto. W obu przypadkach klient spłaca pożyczkę w cyklu comiesięcznych lub cotygodniowych rat.

Decydując się na obsługę domową, pamiętamy, że za wygodę przyjdzie jednak zapłacić. Otrzymanie pieniędzy z pożyczki do ręki, po dostarczeniu jej przez przedstawiciela Providenta, to duża oszczędność czasu, ale z pewnością nie pieniędzy. Pamiętajmy, że każdy kij ma dwa końce – pożyczka z obsługą w domu obarczona jest dodatkowymi kosztami, które mają wpływ na ogólną kwotę, którą klient będzie musiał spłacić w ostateczności.

Gdy zabraknie na ratę w Providencie…

Niestety, jak to w życiu bywa, wielu z nas doświadcza większych lub mniejszych problemów finansowych, a co za tym idzie, niekiedy mamy kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań pieniężnych. I tu zachodzi pytanie: co zrobić, jeżeli nie możemy systematycznie regulować swoich rat w Providencie?

Jeżeli mamy pożyczkę z obsługą domową, to warto wpierw skontaktować się z przedstawicielem, u którego regulujemy swoje raty. Pomoże on znaleźć rozwiązanie naszego problemu.

Natomiast jeżeli naszą pożyczkę regulujemy poprzez wpłatę na konto, to musimy się liczyć z opłatą za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 złotych za każdy kontakt telefoniczny lub monit listowny wysłany na nasz adres zamieszkania. W celu uzyskania szczegółowych informacji i rozwiązania problemu, powinniśmy zadzwonić na infolinię, pod numer: 801 707 990 (koszt całego połączenia wynosi 0,35 zł).

Ilona Maciejuk