Promocja w Ekspres Kasie: pierwsza pożyczka za darmo

2014-10-15 10:38:06

Każdemu zdarzają się nieoczekiwane wydatki, związane np. z pilnymi remontami albo naprawami. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Ekspres Kasa, która w ramach najnowszej promocji oferuje pierwszą pożyczkę za darmo.

W nagłych, pilnych przypadkach doskonale sprawdzają się pożyczki krótkoterminowe. Najczęściej w ten sposób pożyczane są niskie kwoty, które można przeważnie łatwo i szybko spłacić.

Ekspres Kasa za 0 zł

Ferratum Bank zaproponował nową promocję, w której klienci mogą dostać pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów i opłat, czyli zupełnie za darmo. Akcja trwa od 1 października br. do końca grudnia. „A teraz MY, pierwsza pożyczka za 0 zł” to hasło reklamowe, którym posługuje się w promocji Ferratum Bank.

Sprawdź też: Pożyczka w Ekspres Kasie: nasza opinia

Darmową pożyczkę może otrzymać każdy, kto spełnia określone w regulaminie warunki. Po pierwsze, trzeba być nowym klientem banku. Oznacza to, że przed 1 października br. nie można było mieć podpisanej żadnej umowy z Ferratum Bankiem. Dodatkowym warunkiem jest to, że pożyczkobiorca po zawarciu umowy nie będzie wnioskował o zmianę harmonogramu spłaty pożyczki. Klient uczestniczący w promocji nie może także skorzystać z przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w ustawowym terminie.

W promocji Ekspres Kasa za 0 zł można pożyczyć od 100 zł do 1000 zł na okres 15 lub 30 dni. Jest to zatem dodatkowa okazja, by sfinansować drobne wydatki tańszym kosztem.

Grupa Ferratum

Ekspres Kasa to główna marka należąca do grupy finansowej Ferratum, która działa w 20 krajach i udzieliła już pożyczek ponad 1,5 mln klientom. W Polsce centrala firmy znajduje się we Wrocławiu.

Pomimo, że Ferratum używa w nazwie słowa ”bank”, jej Ekspres Kasa nie przyjmuje żadnych lokat, zajmuje się tylko udzielaniem pożyczek. Szefowie Ferratum podkreślają, że Ekspres Kasa stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i przejrzystość oferty, a najważniejszym priorytetem jest zaufanie klientów.

Sprawdź też: Dokąd po pożyczki bez dochodu?

Niewątpliwą zaletą Ekspres Kasy jest długi maksymalny okres spłaty (60 dni), szybka decyzja o przyznaniu pożyczki oraz minimum formalności. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć w Ekspres Kasie, to 2000 zł, a dostępna jest ona od drugiej pożyczki.

Ferratum Bank to instytucja zarejestrowana na Malcie, która w 2012 roku otrzymała licencję tamtejszej Komisji Nadzoru Finansowego. Ferratum jest jedną z największych firm w Europie świadczącą usługi za pośrednictwem telefonu i Internetu.

Tomasz Słupczyński