Promocja w Providencie: pożyczki z ubezpieczeniem medycznym gratis

2014-10-16 14:18:53

Provident to duża, międzynarodowa instytucja finansowa, którą wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Firma ta działa już 15 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Teraz oferuje nową promocję – pożyczkę z ubezpieczeniem medycznym gratis.

Promocja pożyczki z ubezpieczeniem medycznym gratis obowiązuje od 1 października do 4 listopada 2014 roku. Wszyscy nowi klienci Providenta, którzy wezmą w tym czasie pożyczkę w wysokości minimum 1000 zł, otrzymają możliwość skorzystania z rocznego pakietu medycznego za darmo.

Dla kogo ta oferta?

Oferta promocyjna jest teraz skierowana przede wszystkim do osób młodych, ponieważ z takiej opcji w Providencie mogli już wcześniej korzystać seniorzy. Promocja ta obejmuje także klientów, którzy zdecydują się na umowę z możliwością spłaty pożyczki przelewem lub w domu. Taką ofertą mogą być objęci również klienci korzystający z pożyczki konsolidacyjnej.

Nowa promocja jest wyraźnie skierowana do osób ceniących sobie poczucie bezpieczeństwa. Taka oferta pozwala skorzystać z natychmiastowej pomocy medycznej w przypadku nagłych problemów ze zdrowiem.

Zakres pakietu medycznego

Pakiet medyczny oferowany w promocji Providenta pokrywa świadczenia na wypadek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. W zakresie tego ubezpieczenia pożyczkobiorca będzie mógł skorzystać z pobytu w szpitalu, jeśli zajdzie taka konieczność.

W ramach promocji dostępne są także usługi medyczne, np. nielimitowany dostęp do informacji medycznej, wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, specjalisty lub rehabilitanta. Pakiet medyczny obejmuje także transport chorego do placówki ochrony zdrowia. W ofercie uwzględniono także wizytę domową fizjoterapeuty i pielęgniarki.

Dodatkowo pożyczkobiorca może liczyć na 200 zł refundacji leków i ich dostarczenie do miejsca pobytu chorego. W przypadku nagłego zachorowania, zwykłej grypy czy przeziębienia, właściciel takiego pakietu będzie mógł skorzystać z prywatnej konsultacji lekarskiej bez konieczności czekania w długiej kolejce. W przypadku dużo poważniejszych chorób czy wypadków wymagających hospitalizacji, klient z pakietem medycznym otrzyma 50 zł rekompensaty za każdy dzień pobytu w szpitalu, wyłączając 2 pierwsze dni (może to być kwota nawet do 9 tysięcy złotych).

Promocja z pakietem medycznym będzie trwała nieco ponad miesiąc, ale Provident liczy na duże zainteresowanie. Współcześni konsumenci bardzo cenią sobie różnego rodzaju wartości dodane do standardowych ofert, bez względu na branżę.

Marzena Kazbieruk