Kupujemy Audi A4 na kredyt samochodowy

2014-08-22 15:45:12

Niemieckie samochody znane są z perfekcji produkcyjnej, niedrogich części zamiennych, taniego serwisu oraz przystępnej ceny. Kredytu samochodowego na zakup Audi 4 należy szukać w Volkswagen Banku, specjalizującym się w sprzedaży aut marki Audi.

Szukając jak najkorzystniejszych ofert kredytów samochodowych, należy brać pod uwagę wiele elementów. Trzeba przyjrzeć się propozycjom różnych banków, bowiem oferty kredytów samochodowych są dość zróżnicowane. Aby wybrać jak najlepszy kredyt, trzeba dokonać głębokiej analizy rynku. Oferta reklamowa ma bowiem niewiele wspólnego z ofertą rzeczywistą. Niezbędna jest dokładna analiza ofert. Polacy najchętniej kupują używane auta tego typu, ale najczęściej za kredyty samochodowe. Warto kupić Audi 4, mimo iż ceny tych samochodów nie są wcale niskie. Najlepiej nabyć nowe auto, ponieważ wtedy mamy pewność, że nic przy tym aucie nie jest zmanipulowane.

W pierwszej kolejności warto sprawdzić oferty kredytów samochodowych, w tym kredyt na zakup nowego Audi 4 w Volkswagen Banku, który prócz samochodów marki Volkswagen specjalizuje się w sprzedaży samochodów Audi. Można w tym banku trafić na preferencyjne kredyty. Jest tak właśnie teraz. W banku funkcjonuje innowacyjny program AutoCredit, skierowany do osób decydujących się na zakup samochodu marki Audi. AutoCredit oprocentowany jest na 2,99 proc. Trzeba też wiedzieć, że oferta ta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do prowadzących działalność gospodarczą. Można liczyć na preferencyjne warunki. Są też inne korzyści: po 2–4 latach można auto wymienić na nowe. To, jak zostanie skonstruowana umowa z bankiem, zależy oczywiście od klienta. Osobom decydującym się na zwrot auta w ramach tego programu Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup. Należy pamiętać, że oprocentowanie w wysokości 2,99 proc. jest niezależne od okresu kredytowania.

Decydując się na ten sposób finansowania zakupu samochodu Audi, również Audi4, nie trzeba mieć żadnego wkładu własnego. Niestety, okres kredytowania nie jest zbyt długi i wynosi od 28 do 48 miesięcy. Kredyt z oprocentowaniem 20,99 proc. – lecz już nie w ramach programu AutoCredit  – jest dość elastycznym kredytem, bowiem wysokość miesięcznych rat zostaje ustalana indywidualnie w zależności od okresu spłaty, który może sięgać nawet 84 miesięcy. Należy tylko pamiętać, że jest to oprocentowanie nominalne, a nie rzeczywiste. Warto dokładnie sprawdzić ofertę banku na zakup Audi4.

W zasadzie wszystkie modele Audi sprawdzają się i cieszą się na rynku uzasadnionym zainteresowanie i dobrą opinią kierowców, którzy od lat jeżdżą tymi samochodami. Nic dziwnego, że sprzedaż tych aut stale rośnie. Nawet w czasie największego kryzysu koncern Audi nie narzekał na brak zainteresowania swoimi produktami.

Renata Grochowska