Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie?

2014-08-22 08:17:02

Auta produkcji japońskiej od dawna cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie samochodowym?

Japońskie auta cieszą się niezmiennie zainteresowaniem z uwagi na solidność produkcji, bardzo małą awaryjność, dużą dostępność serwisu oraz przystępne ceny. Wiele ośrodków nauki jazdy korzysta z samochodów japońskich Toyota Yaris. Po naszych drogach porusza się wiele aut tej marki, ponieważ to bardzo dobry samochód, doskonale spisujący się w dużych miastach. Mówią o nim „miejski samochód”, bo jest szybki, zwrotny, ekonomiczny, niewiele pali, a kierowcy nie mają kłopotów z zaparkowaniem itd. W każdej chwili można zwiększyć pojemność bagażnika dzięki regulacji tylnego siedzenia. Kierowcy zaliczają do zalet odpowiednie wyciszenie wnętrza, a także oszczędny silnik i dobrze spasowane zawieszenie. Warto wiedzieć, ile trzeba za nie zapłacić – najlepiej w kredycie.

Cenę tego auta dobrze sprawdzić w Banku Toyota, który specjalizuje się w kredytach samochodowych aut tej marki. Jeśli ktoś chce kupić samochód niemieckiej produkcji, wówczas powinien swoje pierwsze kroki skierować do Volkswagen Banku. Comperia.pl postanowiła sprawdzić, ile kosztuje Toyota Yaris w Toyota Banku. Generalnie najkorzystniejszy kredyt mogą otrzymać klienci, którzy stawiają na auta ekologiczne, czyli o napędzie hybrydowym. Mogą oni liczyć na oprocentowanie nominalne już od 2,99 proc. Przy tradycyjnym napędzie i do roku spłaty oprocentowanie zaczyna się już od 5,99 proc. Natomiast jeżeli okres spłaty sięga 8 lat, oprocentowanie rośnie do 11,99 proc. Zaznaczyć należy, że jest to oprocentowanie nominalne, do którego należy dodać marżę banku.

Toyotę Yaris można w banku zakupić już od 40 900 zł. Aktualnie trwa wakacyjna oferta promocyjna tego auta za wspomniane jedyne 40 900 zł z napędem hybrydowym, z klimatyzacją, systemem audio i pakietem elektrycznym. Oferta jest aktualna do końca sierpnia tego roku. W Toyota Banku można dostać na kredyt wszystkie modele Toyoty i to na preferencyjnych warunkach, ale uzależnione jest to od okresu kredytowania. Jak zaznaczyliśmy, im krótszy okres kredytowania, tym korzystniejsze są warunki i niższa cena auta. Sięgając po wszystkie typy samochodów Toyota w banku Toyota, klienci mogą również liczyć na atrakcyjne ubezpieczenie i dodatkowe korzyści z uproszczonymi procedurami włącznie, dzięki czemu z salonu można wyjechać nowym autem w przeciągu godziny. Decyzja o zakupie nowej Toyoty Yaris jest dobrą decyzją. Chcąc zakupić takie auto, najlepiej sięgnąć po nie właśnie teraz, kiedy trwa promocja tego samochodu.

Marzena Kazbieruk