Nowy Yaris już od 5,99 proc. w kredycie Toyota Banku

2014-10-06 13:21:21

Toyota przekonuje, że kupno nowego auta prosto z salonu nie musi być drogie. Doskonałym przykładem jest nowa Toyota Yaris w kredycie Niska Rata.

Na początku sierpnia bieżącego roku w salonach Toyoty podczas Dni Otwartych zadebiutowała nowa generacja Toyoty Yaris, a więc niezwykle popularnego miejskiego auta, które z wielu względów zaskarbiło sobie sympatię zarówno Polaków, jak i kierowców na całym świecie. Dodatkowo producent przygotował z okazji premiery pojazdu atrakcyjne warunki kredytu, by zdecydowanie szersze grono osób mogło cieszyć się z zakupu nowego modelu auta.

Nowa generacja Toyoty Yaris to samochód, który różni się od poprzedników naprawdę pod wieloma względami. Poza wyraźnym face-liftingiem, który upodabnia najmniejszy model z portfolio producenta do swoich większych braci, w aucie znajdziemy też ponad 1000 kompletnie nowych elementów, mających na celu zwiększenie komfortu z jazdy i bezpieczeństwa, nie zapominając też o bezawaryjności, która w przypadku japońskiego producenta od zawsze jest priorytetem.

Nowy, ładniejszy, lepiej prowadzący się i jeszcze bezpieczniejszy Yaris to pojazd, który możemy nabyć już od 40 900 zł. Niestety jednak dla wielu polskich rodzin taka kwota może być zbyt wysoka, dlatego też do końca sierpnia Toyota Bank proponuje specjalną ofertę promocyjną kredytu Niska Rata, który pozwoli nabyć wymarzony samochód w cenie niższej w stosunku do innych form finansowania.

Osoby przymierzające się do nowej Toyoty muszą liczyć się z koniecznością wpłacenia 30 proc. wartości pojazdu w ramach wpłaty własnej. Okres kredytowania może zostać rozłożony na 36 miesięcy, a samo oprocentowania wyniesie 5,99 proc. Oferta dotyczy także pozostałych modeli Toyoty.

Ilona Maciejuk