Lipcowe promocje pożyczek ekspresowych

2014-07-24 17:44:12

Bardzo często potrzeba zdobycia dodatkowych środków pieniężnych wiąże się z koniecznością błyskawicznego postępowania. W takich przypadkach pomocne mogą być pożyczki ekspresowe. Sprawdzamy zatem, na jakie promocje ofertowe można liczyć w lipcu.

Pożyczki ekspresowe są specjalnością coraz to większej ilości pozabankowych firm pożyczkowych. Wprawdzie tego typu oferty charakteryzują się zazwyczaj wysokimi kosztami, które potrafią podnieść koszt całej pożyczki do naprawdę wysokiej kwoty, jednak zdarzają się także promocje, które sprawiają, że coraz więcej osób chętnie spogląda na takie rozwiązania.

Doskonałym przykładem oferty promocyjnej, z jakiej możemy skorzystać w lipcu, jest propozycja Filarum.pl. Firma ta oferuje maksymalnie 2500 zł pożyczki, jednak dopiero w przypadku skorzystania z oferty po raz piąty i kolejny. Każdy poprzedni próg jest niższy o 500 zł, a więc przygoda z firmą rozpoczyna się przy pożyczce maksymalnie do 500 zł. Co ciekawe, właśnie ta pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa, co oznacza, że w ciągu 30 dni musimy spłacić tylko pożyczony kapitał, bez ponoszenia kosztów odsetkowych, ani żadnych innych dodatkowych opłat.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest pożyczka w Kredito24.pl. W tym przypadku maksymalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł. Standardowo okres spłaty pożyczki wynosi 30 dni, jednak jeśli uda nam się spłacić cały kapitał już w ciągu pierwszych 7 dni, nie poniesiemy dodatkowych kosztów i pożyczka okaże się darmowa.

Darmową pierwszą pożyczkę oferuje także Vivus.pl. Co jednak ciekawe, pierwsza pożyczona kwota może wynieść nawet 1400 zł. Dodatkowo firma daje możliwość wydłużenia 30-dniowego okresu spłaty, a samo przekazanie środków na rachunek bankowy klienta odbywa się w już w 15 minut. W przypadku kolejnych wniosków kredytowych maksymalna kwota pożyczki może wzrosnąć nawet do 3500 zł.

Promocje w pozabankowych firmach pożyczkowych są więc realne do skorzystania, jednak zwykle dostępne są tylko dla pierwszych klientów i to jedynie w przypadku chwilówek na niskie kwoty.

Marzena Kazbieruk