Sekrata.pl - sposób na szybką pożyczkę społecznościową

2014-06-13 20:48:00

Sekrata.pl to internetowy serwis, które pozwoli na zdobycie szybkiej pożyczki społecznościowej.

Pożyczka społecznościowa to rozwiązanie, o którym warto pomyśleć już teraz, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebowali dodatkowego wsparcia finansowego. Przykładem portalu, który oferuje takie usługi jest Sekrata.pl. W tym serwisie czeka na jego użytkowników przejrzyście zaprojektowany interfejs oraz bardzo jasne warunki działania, które sprawiają, że nawet początkujący użytkownik nie będzie miał problemów z tworzeniem zapytań o pożyczki (aukcji) lub z inwestowaniem w pożyczanie swoich pieniędzy innym.

Korzystanie z Sekrata.pl opiera się na założeniu indywidualnego konta na serwisie. Konto jest wizytówką użytkownika i zawiera informacje na jego temat. Trzeba podkreślić dokładność i skrupulatność na tym polu, która jednocześnie nie przechodzi w przesadę. Uzupełniamy tylko najistotniejsze dane, które potwierdzają naszą tożsamość. Nie musimy jednak np. wpisywać miejsca pracy, ani informacji o dochodach. Takie postawienie sprawy powoduje, że każdy użytkownik startuje z tej samej pozycji.

Jeśli już założymy konto w serwisie, to możemy przystąpić do korzystania z możliwości, jakie oferuje portal. Pierwszą z nich jest oczywiście wystawianie aukcji. Polega ono na tworzeniu specjalnych aukcji, gdzie umieszczamy nasze zapytanie o pieniądze. Takie aukcje są dostępne dla innych użytkowników, którzy jeśli się nimi zainteresują, mogą pożyczyć nam określoną kwotę. Najczęściej pożyczane są jednak przez inwestorów pełne kwoty, które interesują osobę wnioskującą o pożyczkę, ale ich fragmenty. Z drugiej strony mamy opcję inwestowania, która jest odwrotnością aukcji. Tutaj wyszukujemy aukcje i decydujemy się, ile i na jaki procent możemy zainwestować.

Dużym atutem serwisu jest wewnętrzna poczta. Pozwala ona na bieżącą komunikację między pożyczkodawcami i pożyczkobiorcami. Jest ona niezwykle ważna, bo właśnie w ten sposób przebiegają negocjacje dotyczące oprocentowania, wysokości pożyczki, a także pytania a propos wypłacalności pożyczkobiorcy. Jednocześnie serwis Sekrata.pl zapewnia pełną kontrolę nad realizowanymi transakcjami. Każdy użytkownik na podstawie zrealizowanych już aukcji ma wystawianą ocenę, dzięki czemu o wiele łatwiej podjąć decyzję komu warto pożyczać, a komu nie.

Podsumowując, Sekrata.pl to idealny sposób na szybką pożyczkę, który pod wieloma względami przebija pożyczki zaciągane w firmach pożyczkowych lub bankach.

Marzena Kazbieruk