Promocja BMW Kredytu 60/40

2014-10-31 13:50:47

Do 31 grudnia 2014 roku trwa intensywna promocja BMW Kredytu 60/40 0% w salonach dealerów tej marki. Klienci mają doskonałą okazję, żeby zamienić swoje wysłużone auto na nowy model BMW.

Z danych Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że Polacy coraz chętniej kupują nowe samochody. Przez pierwsze 8 miesięcy br. odnotowany został kilkuprocentowy wzrost w stosunku do roku ubiegłego, zarówno w segmencie aut osobowych, jak i dostawczych. Z kolei dane Centralnej Ewidencji Pojazdów pokazują, że np. w czerwcu br. zarejestrowano o 1% więcej nowych pojazdów, niż w 2013 roku i o 4% więcej w porównaniu do maja 2014 roku. Oznacza to, że popyt na nowe samochody ciągle jest i systematycznie wzrasta.

W tej sytuacji BMW Financial Services zdecydowało się na promocję do końca br. bardzo ciekawego produktu, wspomagającego zakup jednego z wybranych modeli tego producenta.

Wystarczy, że klient wpłaci 60% wartości nowego samochodu i staje się właścicielem nowiutkiego BMW. Produkt kredytowy dopuszcza tutaj dwa rozwiązania, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych kupującego nowy samochód. Klient może spłacić kredyt bez żadnych odsetek, ale jednorazowo po 12 miesiącach albo w 24 ratach, które są równe i nieoprocentowane.

Kredyt 60/40 0% jest udzielany z prowizją, która wynosi 2,5%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 2,5% (przy jednorazowej spłacie po 12 miesiącach) i 2,41% (spłata przez 24 miesiące).

Warto od razu podkreślić, że kredyt ten jest udzielany tylko na wybrane modele samochodów. Za jego pośrednictwem można nabyć auta BMW z serii 1 (3 i 5-drzwiowe: 116i, 116d, 118i, 118d), z serii 3 (Limuzyna i Touring), z serii 6 (Cabrio bez M oraz Coupé i Grand Coupé także bez M), z serii 7 (również Long), BMW X1 i X6 z wyłączeniem serii M i M Performance. Jak widać, modeli do wyboru wcale nie jest mało i pewnie każdy zainteresowany znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.

W Polsce Kredyt 60/40 0% oferowany jest za pośrednictwem mBanku (podobnie jak np. Kredyt 3Drive).

Propozycja BMW Financial Services, działającego w naszym kraju od 2012 roku, charakteryzuje się uproszczonymi procedurami, a także szybką decyzją kredytową. Oczywiście, przed zdecydowaniem się na zaciągnięcie tego kredytu, należy wybrać odpowiedni model samochodu w salonie BMW.

Ilona Maciejuk