Oceniamy ofertę oddłużania w Kruku

2014-04-25 09:32:00

Oddłużanie to forma restrukturyzacji zobowiązania kredytowego, korzystna dla wielu dłużników. Jak rysują się warunki oferowane przez firmę Kruk?

Oddłużanie opiera się na rozwiązaniach prawno-finansowych, dzięki którym klient mający problemy ze zwrotem pożyczki, otrzymuje szansę na dogodniejsze warunki spłaty wierzytelności, które ułatwią terminowe uregulowanie zobowiązań zarówno wobec banków, prywatnych firm pożyczkowych, jak i przedsiębiorstw. Oddłużanie pozwala również uniknąć egzekucji komorniczej oraz kosztów związanych z procedurą odzyskiwania długów.

Sprawdź też: Gdzie wziąć kredyt bez BIK-u?

Co zapewnia oddłużanie?

Oferta oddłużania, kierowana do klientów przez firmy windykacyjne oraz doradcze, gwarantuje przede wszystkim wsparcie w zakresie negocjacji z wierzycielami. Skutkuje to np. uzyskaniem dodatkowego czasu na spłatę zobowiązań lub zmniejszeniem rat kredytu. Dzięki oddłużaniu możliwe jest także wydłużenie okresu kredytowania czy uzyskanie karencji w spłacie pożyczki.

Spłać dług w wygodnych ratach

Częstym problemem pożyczkobiorców jest brak środków na uregulowanie posiadanych zobowiązań. Na rynku finansowym działają przedsiębiorstwa oferujące pieniądze na spłatę wierzytelności. Zajmują się tym zazwyczaj firmy windykacyjne, które skupują długi od banków. Najczęściej spotykanym w firmach windykacyjnych rozwiązaniem jest oferowanie dłużnikom rozłożenia pozostałej do spłaty kwoty na dogodne raty. W większości przypadków łatwiej wynegocjować niskie raty z firmą windykacyjną niż z bankiem. Firmy windykacyjne zapewniają również krótkoterminowe pożyczki dla osób wykluczonych z rynku bankowego (np. za sprawą zadłużenia).

Sprawdź też: Szukamy kredytu oddłużeniowo-komorniczego

Taką ofertą dysponuje firma windykacyjna Kruk, która specjalizuje się w wykupywaniu długów z banków. Oprócz rozłożenia kwoty kredytu na dogodne raty w Kruku możliwe jest uzyskanie pieniędzy na spłatę zaległości - a to za sprawą usług firmy Novum, będącej częścią grupy kapitałowej Kruk. W firmie można liczyć na pożyczkę z okresem spłaty od 4 do 15 miesięcy. Dostępne kwoty sięgają od 500 zł do 3000 zł.

Renata Grochowska