Kup Seata w promocyjnym kredycie samochodowym Volkswagen Banku

2014-04-10 19:06:00

Kredyt samochodowy w promocyjnej ofercie u producenta pojazdu pozwala uzyskać atrakcyjne warunki pożyczki. Po jaki kredyt mogą sięgnąć osoby, które planują zakup Seata?

Decydując się na zakup nowego samochodu, można skorzystać z finansowania oferowanego przez banki współpracujące z producentami samochodów. Z reguły uzyskanie kredytu na nowe auto jest dużo łatwiejsze w stosunku do otrzymania dodatkowych pieniędzy na zakup pojazdu z rynku wtórnego. W porównaniu do ofert kredytów samochodowych na standardowych warunkach, pożyczki przygotowane we współpracy z producentami samochodów są zwykle dla klientów korzystniejsze. Większość producentów samochodów poprzez własne banki lub we współpracy z innymi bankami zapewnia klientom kredyty na nowe modele na specjalnych zasadach. Na niższe ceny oraz liczne promocje warto poczekać do końca roku. Jest to szansa na atrakcyjne promocje dotyczące zarówno warunków kredytu samochodowego, jak i ceny pojazdu. 

Do klientów, którzy zdecydują się na zakup Seata w salonie, skierowana jest oferta kredytu przygotowana przez Volkswagen Bank Polska S.A. Z pożyczki mogą skorzystać klienci zainteresowani modelami Seata z roczników 2013 lub 2014. Wkład własny do kredytu wynosi już od 0 proc. Okres kredytowania może wynieść od 12 do 60 miesięcy. Podstawowym atutem omawianego produktu finansowania jest możliwość skorzystania z niskiego oprocentowania. W przypadku kredytów zaciąganych na okres 12, 24 lub 36 miesięcy oprocentowanie wynosi 0 proc., a prowizja 2 proc. Dla kredytów na 48 lub 60 miesięcy oprocentowanie zamyka się w granicach 1,99 proc., a prowizja 5 proc.

Dodatkowo w kwocie kredytu klienci otrzymują „Ubezpieczenie bezpieczna spłata”, które pozwala na ochronę rodziny kredytobiorcy przed spłatą kredytu w przypadku śmierci, poważnego zachorowania lub całkowitej niezdolności do pracy pożyczkobiorcy. Korzystający z oferty mogą również liczyć na pomoc doradców w spełnieniu formalności. Bank zapewnia, że decyzja kredytowa jest wydawana już w ciągu 90 minut. Osoby, które zdecydowały się na zaciągnięcie kredytu mogą również skorzystać z szerokiego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych na dogodnych warunkach, czyli OC, AC, Assistance, NNW oraz Zielonej Karty w stawce ubezpieczeniowej 3,3 proc. wartości auta.

Renata Grochowska