Dla kogo pożyczka Profi Credit na oświadczenie?

2014-03-03 12:41:00

Skorzystanie z pożyczki na oświadczenie o zarobkach skraca procedurę przyznawania dodatkowych pieniędzy. Na jakich warunkach można otrzymać pożyczkę na oświadczenie w Profi Credit?

Zobowiązania w prywatnych firmach finansowych to alternatywa dla konsumentów, którzy nie mogą otrzymać kredytów w bankach. Wiele instytucji pozabankowych działa za pośrednictwem Internetu, na rynku finansowym są również firmy, które prowadzą własne oddziały lub decydują się na zatrudnianie przedstawicieli kontaktujących się z klientami. Do pożyczkobiorców, którzy realizują swoje usługi za pośrednictwem placówek należy firma Profi Credit. Jej klienci mają do dyspozycji ponad 60 oddziałów w całej Polsce, w których pracuje ponad 2 tys. doradców finansowych.

Sprawdź też: Profi Credit vs Vivus - czyje pożyczki tańsze?

Atutem skorzystania z pożyczki w placówce instytucji jest możliwość uzyskania niezbędnych informacji dotyczących wierzytelności podczas bezpośredniej rozmowy z agentem finansowym, ponadto skorzystanie z pożyczki za pośrednictwem oddziału daje pożyczkobiorcy pewność, że firma istnieje.

Pożyczki w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje różne produkty finansowe, kierowane zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Firma realizuje mikropożyczki rzędu kilkuset złotych oraz większe pożyczki opiewające nawet do kwoty do 25 tys. zł, w okresem spłaty do 36 miesięcy. Klientom indywidualnym dedykowane są pożyczki „Premium”, pożyczki na zaświadczenie o dochodach oraz na oświadczenie o dochodach.

Dla kogo pożyczka na oświadczenie?

O pożyczki na oświadczenie w Profi Credit mogą starać się osoby zarobkujące na podstawie umowy o pracę na czas określony i nieokreślony, osoby prowadzące działalność gospodarczą, rolnicy, emeryci oraz renciści. Z pożyczki na oświadczenie mogą także skorzystać osoby, które pracują na podstawie umów cywilnoprawnych, czyli umowy zlecenie oraz o dzieło. Brak konieczności przedstawienia zaświadczenia o dochodach pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na wypłatę pożyczki. Podstawą do udzielenia pożyczki osobie pełnoletniej jest okazanie przez nią dowodu osobistego lub jego kopii, rachunku za media oraz złożenie oświadczenia o dochodach. Konsumenci starający się o wsparcie finansowe muszą być zameldowani na terytorium Polski.

Nie dla bezrobotnych

W przypadku emerytów i rencistów minimalny dochód powinien wynosić 700 zł netto, a dla osób zatrudnionych 800 zł. Kwota pożyczki może wynieść od 200 do 4000 zł, jest udzielana na różny okres, od 6 do 48 miesięcy. Do zobowiązania konieczne jest wykupienie ubezpieczenia na wypadek śmierci. Wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem Internetu lub w jednym z oddziałów firmy Profi Credit.

Ilona Maciejuk