Lutowe promocje pożyczek pozabankowych

2014-02-25 17:00:00

Promocje na kredyty i pożyczki trwają przez cały czas, trzeba jednak wiedzieć, gdzie ich szukać. Oto lutowe propozycje firm pozabankowych.

Z promocjami niekiedy bywa tak, że nie dają one faktycznych korzyści, oferują jedno kosztem drugiego. Jak wyglądają lutowe promocje pożyczek pozabankowych? Warto zwrócić uwagę na kilka propozycji.

Pierwsza pożyczka bez kosztów

Za pomocą portalu kyzoo.pl, który należy do firmy OK Money Poland Sp. z o.o., można skorzystać z szybkiej pożyczki pieniężnej. Standardowa opcja jest tutaj dość droga, ponieważ przy maksymalnej pożyczce w wysokości 3 tys. zł, zaciągniętej na najdłuższy z możliwych okres spłaty - 30 dni, do oddania zostaje aż 3960 zł. Obecnie firma wystosowała promocję, aby pierwszą pożyczkę nowi klienci mogli zaciągnąć bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Jakie warunki otrzymuje klient? Możliwe do pożyczenia środki ograniczają się do 500 zł, a dostępne opcje czasowe to 15 lub 30 dni okresu spłaty. Zasada skorzystania z oferty promocyjnej jest bardzo prosta – pożyczkobiorca otrzymuje kwotę do 500 zł i maksymalnie w ciągu miesiąca oddaje dokładnie tyle samo.

Obniżone oprocentowanie

Inna z firm, która udziela pożyczek za pośrednictwem portalu lendon.pl, proponuje swoim stałym klientom obniżone oprocentowanie pożyczki. Promocja trwa w okresie 4-28 lutego br. Obejmuje osoby, które zarejestrowały się w portalu i w całości zwróciły pożyczoną kwotę w określonym czasie. Wystarczy, że dwukrotnie spłaciły pożyczki na lendon.pl, by mogły z promocyjnej oferty skorzystać. Warunki są jasne i przejrzyste, dlatego podczas poszukiwań dodatkowych środków w firmach pozabankowych warto wziąć pod uwagę wskazaną promocję.

Sprawdzenie pożyczki

Provident umożliwia bezpłatne sprawdzenie pożyczki w ciągu 28 dni od jej zaciągnięcia. Zasada jest prosta. Nowy klient pożycza gotówkę i ma 28 dni na to, by oddać kapitał bez odsetek. Jeśli zdecyduje się na takie rozwiązanie, nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów. Jest to opcja bardzo korzystna w sytuacji, w której potrzebuje gotówki na krótki czas. Może pożyczyć pieniądze na chwilę, by oddać je po nawet 4 tygodniach bez dokładania złotówki.

Renata Grochowska