Szukasz kredytu bez zaświadczeń? Sprawdź w tych firmach pożyczkowych

2014-02-25 16:29:00

Kredyt bez zaświadczeń to praktyczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Z usług których firm pożyczkowych warto skorzystać, by szybko zdobyć potrzebne pieniądze jedynie na oświadczenie?

Osoby, które szukają pozabankowego kredytu bez zaświadczeń muszą wiedzieć na samym początku, że nie poszukują w rzeczywistości kredytu, ale pożyczki. To rozróżnienie jest znaczące, choć często bywa lekceważone przez konsumentów, a obie nazwy używane są powszechnie zamiennie.

Rozpatrując poszukiwanie pożyczek bez zaświadczeń najważniejsza oczywiście nie jest nazwa produktu, ale warunki oferowane klientom. Ci oczekują takich pożyczek, ponieważ potrzebują szybkiego zastrzyku pieniędzy, a jednocześnie nie mogą pozwolić sobie z różnych względów na przechodzenie procedur bankowych związanych z analizą ich wniosków kredytowych i czekanie na ostateczne decyzje.

W tej chwili polski rynek pożyczek bez zaświadczeń jest dość rozbudowany. Znajdziemy na nim wiele dużych podmiotów, a wśród nich np. Wonga i Provident, a także całe mnóstwo mniejszych firm również oferujących swoje usługi osobom znajdującym się w potrzebie finansowej. Warto dokładne przyjrzeć się również ofercie takich firm jak: InCredit, Filarum lub Sms365.pl. Sprawdzenie propozycji pożyczkowych wskazanych podmiotów na pewno pozwoli wybrać najbardziej odpowiednią opcję kredytowania.

Obecnie firmy pożyczkowe starają się dostosować swoją ofertę do bardzo specyficznych oczekiwań klientów. Mamy więc na rynku mikropożyczki przez SMS, które nie wymagają od wnioskodawców konieczności przedstawiania zaświadczeń (tutaj warto sprawdzić ofertę takich firm jak Ekspres Kasa czy Via SMS), pożyczki na dowolny cel, pożyczki online, a nawet motopożyczki. Jak widać wybór propozycji jest dość bogaty. Chcąc poznać wszystkie detale poszczególnych ofert, rozsądnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy porównywarki ofert pożyczek bez zaświadczeń udostępnionej w serwisie Comperia.pl. To tutaj można bezpośrednio sprawdzić w jednym miejscu, którym firmom warto zaufać.

Za sprawą jakże praktycznych porównywarek finansowych można sprawdzić rozmaite propozycje kredytowe i porównać je pod kątem tak istotnych elementów, jak maksymalna kwota i okres pożyczki, a także weryfikacja w BIK. Porównywarka daje dostęp do informacji na temat bardzo wielu pożyczek z polskiego rynku. Można pokusić się o stwierdzenie, że daje całościowy obraz. Co najważniejsze cały czas jest aktualizowana, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że sprawdzamy przestarzałe propozycje, które już nie są w rzeczywistości dla konsumentów dostępne.

Marzena Kazbieruk