Potrzebujesz kredytu gotówkowego od ręki? Pójdź do...

2014-02-07 19:00:00

Kredyty gotówkowe od ręki to produkty stworzone z myślą o osobach, które szybko potrzebują gotówki. Gdzie można dostać taką pożyczkę?

Osoby, które muszą sięgnąć po pieniądze szybko i bez większych formalności, poszukują kredytu gotówkowego od ręki. Ważne, aby proces od złożenia wniosku do otrzymania gotówki był jak najkrótszy. Tylko w ten sposób pożyczka dostępna od ręki może konkurować z tradycyjnym kredytem gotówkowym.

Gdzie po szybką pożyczkę

Kredyty gotówkowe od ręki zazwyczaj oferują firmy pozabankowe. W trudnej sytuacji, gdy potrzebujemy pilnej gotówki na niedużą sumę pieniędzy, możemy przejrzeć oferty tego rodzaju podmiotów, które z chęcią udzielą nam pożyczki bez zbędnych formalności i w szybkim czasie. Konkurencja na rynku kredytów konsumenckich od ręki jest na tyle duża, że można znaleźć opcję, która spełni nasze oczekiwania. W ciągu ostatnich kilku lat koszty wzięcia pożyczki pozabankowej zmalały i mogą niekiedy nawet konkurować z kredytem gotówkowym bankowym (choć raczej z tej droższej półki).

Pożyczki gotówkowe od ręki udzielane są przeważnie w instytucjach pozabankowych, mających swoje placówki nawet w niewielkich miastach i miasteczkach, ale przede wszystkim - łatwo dostępnych w Internecie. Najbardziej znaną firmą działającą na polskim rynku jest Provident. Gdy wypełnimy wniosek online, pracownik placówki zgłosi się do nas i przedstawi ofertę. Pieniądze możemy otrzymać nawet tego samego dnia. Równie popularna jest pożyczka przez Internet Kredito24. Jeśli kwota nie przekracza 2 tys. zł i zostanie spłacona w ciągu tygodnia, klient nie uiści żadnych dodatkowych opłat. Pieniądze otrzymujemy nawet 30 min po wypełnieniu wniosku.

Ciekawie przedstawia się pożyczka OK Money, gdzie nie ma ukrytych opłat a pieniądze zasilają nasz rachunek w ciągu godziny. Wystarczy kwadrans, aby otrzymać pieniądze, gdy weźmiemy kredyt w NetCredit. Zaletą jest brak wymogu dostarczania zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Procedura udzielania pożyczek od ręki

Klient dostaje gotówkę lub przelew na własne konto bankowe po przejściu prostej i szybkiej procedury, którą wyznaczają równie klarowne zasady. Ofertę zawierającą kredyty gotówkowe od ręki można znaleźć w Internecie, gdzie również możemy porównać kilka propozycji i sprawdzić wysokość raty w serwisie konkretnej firmy. Wniosek jest zazwyczaj rozpatrywany bardzo szybko, równie prędko pieniądze trafiają na konto.

Szybka pożyczka od ręki to, niestety, również wysokie oprocentowanie i konieczność spłaty kredytu w dość krótkim czasie. Zanim weźmiemy pożyczkę tego typu, musimy dobrze się zastanowić, czy podołamy spłacie raty.

Tomasz Słupczyński