• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie od zlikwidowania biura podróży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:51
Witam,
z racji zbliżających się wakacji bardzo poważnie rozważam nad wykupieniem ubezpieczenia. Pamiętając zeszłoroczne afery związane z tym że nagle znika biuro podróży chciałabym sie na takie cos ubezpieczyć? Istnieje ubezpieczenie od takich zdarzeń? gdzie coś takiego można wykupić? Nie chciałabym zostać oszukana i stracić pieniedze
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:37
Oj pamietam te afery z zeszłego roku, chyba nasze państwo płaciło tym osobom jakieś odszkodowanie,ale nie wiem czy w tym roku jest mozliwość wykupienia czegoś takiego. Może przejdź się po kilku firmach ubezpieczeniowych i popytaj.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:38
ha dobrze by było gdyby takie ubezpieczenie można było sobie wykupić. Wiadomo ze nikt nie chce żeby spotkała go taka sytuacja ale po tym co sie działo w tamtym roku lepiej jest chyba wykupić takie ubezpieczenie, tylko czy ktoś je oferuje?
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:32
No w tamtym roku były z tym niezłe afery. Może firmy ubezpieczeniowe bedą chciały wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów i stworzą takie ubezpieczenie. Ja co prawda jeszcze o takim nie słyszałem ale może warto sie rozejrzeć bo jakaś firma akurat cos takiego oferuje.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:04
Wykup wakacje w jakimś znanym biurze podróży a nie w nowym z niskimi cenami. Wtedy szansa na nieudane wakacje znacznie maleje. Ubezpieczenie ma teraz praktycznie każde biuro, nie wiem niestety gdzie jest najkorzystniej ale może sprawdź w Itace. Byłem kiedyś z nimi na wakacjach i mieli konkretne ubezpieczenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 10:19
Ooo nie zgodze sie, ze wszedzie sa ubezpieczenia przy wykupowaniu wycieczek. trzeba przeczytac cala umowe i dopytac. Bo zdarza się, że chca obnizyc koszty i ubezpieczenia nie ma.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:23
Dlatego w takich przypadkach warto ubezpieczyć sie na własną ręke. Iść, popytać po firmach ubezpieczeniowych i mimo tego ze jedzie sie z biurem na wszelki wypadek sie ubezpieczyć bo wszystko może wyglądać ok a tu nagle biuro plajtuje i my nie mamy jak wrócić do domu.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:40
Ciekawe ile w tym roku biur podróży zbankrutuje... W zeszłym roku wśród tych "szczęśliwców" na wycieczkach była moja ciotka. Co ona tam przeżywała to głowa mała dlatego uważam, że lepiej ubezpieczyć się na własną rękę i mieć problem z głowy bo firmy ubezpieczeniowe często oszukują w sprawie ubezpieczenia.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 15:23
Dlatego własnie nie lubię korzystać z ofert biur podróży i zazwyczaj szukam czegoś na własną rękę. Afer co roku jest masa,. A już na pewno nie skorzystałbym z oferty nowo powstałego biura choćby nie wiem jakie oferowali promocje.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:59
No tak nie dziwie Ci się, że chcesz się ubezpieczyć. Teraz to strach gdziekolwiek jechać bo nie wiadomo czy się wróci z wakacji. Wiem, że są takie ubezpieczenia podróżne niestety nie wiem gdzie, bo sama ich jeszcze nie wykupowałam.
Cytuj
Odpowiedź