• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Praca na budowie a ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 13:11
Czy jeśli pracuję na budowach, a więc także na wysokościach i generalnie w nie tak bezpiecznych warunkach to mam szansę na ubezpieczenie na życie i zdrowie?
Mam 37 lat, chciałbym się zabezpieczyć dodatkowo na wypadek wypadku, bo wiadomo, jak wygląda renta z ZUS.
Ile by takie ubezpieczenie kosztowało miesięcznie?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 10:09
możesz się ubezpieczyć, oczywiście nie ma tu przeciwskazań tylko kiedy powiesz jak pracujesz to składkę będziesz mieć trochę wyższą.

Ale... dobrą opcją są grupówki, jeśli w pracy jest was kilku to dogadajcie się z szefem i niech podpisze taką umowę, w pakiecie są dobre ubezpieczenia z większym zakresem i niedużą składką, możesz ewentualnie kupić ubezpieczenie nnw bo takie jest największe ryzko a one są dużo tańsze niż ubezpieczenie na życie, które chroni w każdym wypadku

Zielony-Adam napisał
Czy jeśli pracuję na budowach, a więc także na wysokościach i generalnie w nie tak bezpiecznych warunkach to mam szansę na ubezpieczenie na życie i zdrowie?
Mam 37 lat, chciałbym się zabezpieczyć dodatkowo na wypadek wypadku, bo wiadomo, jak wygląda renta z ZUS.
Ile by takie ubezpieczenie kosztowało miesięcznie?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Nikatr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 13:31
A takie NNW to też się zawiera na konkretną kwotę, np. na 100 000 złotych, czy tylko są liczone uszczerbki na zdrowiu i to jest procentowo wliczane, jak w takim szkolnym ubezpieczeniu?
Bo sam się zastanawiam, czy się nie ubezpieczyć dodatkowo, choć niby mam w pracy ubezpieczenie na życie.
Jednak w przypadku jakiegoś wypadku i większego urazu tracę całkowicie możliwość pracy w zawodzie i musiałbym szukać gorszej, mniej płatnej pracy,co mi się całkowicie nie uśmiecha.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 13:49
Proszę o przeczytanie min. moich tematów o ubezpieczeniu od utraty dochodu, albo o ubezpieczeniach na życie. Dla budowlańca poleciłbym ubezpieczenia w tzw. grupach otwartych ( opisane na naszych stronach www.wilczynski.com.pl ). Dla profesjonalisty ubezpieczenie z powodu utraty możliwości pracy w konkretnym zawodzie właśnie opisane tu ubezpieczenie utraty dochodu. Pytania szczegółowe w przypadku zainteresowania ofertą poproszę na priv.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 23:55
Wiesz są różne zakresy ale takie proste polisy które możesz kupić nawet online zawierają zazwyczaj stałe kwoty dla śmierci w wyniku wypadku np. 100 000zł, do tego np. uszczerbek na zdrowiu i to procentowo, pobyt w szpitalu czy też inwalidztwo itp... tak więc standardowo są to oferty które już mają określone ryzyka i kwoty no i dość przystępne ceny więc warto

Nikatr napisał
A takie NNW to też się zawiera na konkretną kwotę, np. na 100 000 złotych, czy tylko są liczone uszczerbki na zdrowiu i to jest procentowo wliczane, jak w takim szkolnym ubezpieczeniu?
Bo sam się zastanawiam, czy się nie ubezpieczyć dodatkowo, choć niby mam w pracy ubezpieczenie na życie.
Jednak w przypadku jakiegoś wypadku i większego urazu tracę całkowicie możliwość pracy w zawodzie i musiałbym szukać gorszej, mniej płatnej pracy,co mi się całkowicie nie uśmiecha.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

5.12.2015 13:35
Nikatr napisał
A takie NNW to też się zawiera na konkretną kwotę, np. na 100 000 złotych, czy tylko są liczone uszczerbki na zdrowiu i to jest procentowo wliczane, jak w takim szkolnym ubezpieczeniu?
Bo sam się zastanawiam, czy się nie ubezpieczyć dodatkowo, choć niby mam w pracy ubezpieczenie na życie.
Jednak w przypadku jakiegoś wypadku i większego urazu tracę całkowicie możliwość pracy w zawodzie i musiałbym szukać gorszej, mniej płatnej pracy,co mi się całkowicie nie uśmiecha.


Doprecyzujmy: Tzw. procent trwałego uszczerbku określa lekarz orzecznik, np. stwierdzi, że w wyniku wypadku pacjent poniósł uszczerbek na zdrowiu w wys.... 8%. Należy to odnieść do sumy ubezpieczenia. Innymi słowy; jeśli ubezpieczył się Pan na jakąś sumę ubezpieczenia, przykładowo 50 000,00 zł i jest to jednocześnie tzw. kwota bazowa do liczenia odszkodowania w przypadku trwałego uszczerbku, to kwota odszkodowania wyniesie 8% od kwoty 50 tys. = 4 000,00 zł, prz założeniu, że w o.w.u. tego ubezpieczenia przyjęto zasadę że 1% trwałego uszczerbku odpowiada 1% sumy ubezpieczenia. Możliwe są inne ustalenia i na to proszę zwracać uwagę. Ważne są też określenia: "trwałe i całkowite inwalidztwo w wyniku wypadku", "trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku" lub "stały uszczerbek..." To też jest b. ważne i zapewniam Pana że to nie jest do końca to samo.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

6.12.2015 17:08
no cóż to są zupełnie dwie inne sprawy i ryzyka po prostu

WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki napisał
Nikatr napisał
A takie NNW to też się zawiera na konkretną kwotę, np. na 100 000 złotych, czy tylko są liczone uszczerbki na zdrowiu i to jest procentowo wliczane, jak w takim szkolnym ubezpieczeniu?
Bo sam się zastanawiam, czy się nie ubezpieczyć dodatkowo, choć niby mam w pracy ubezpieczenie na życie.
Jednak w przypadku jakiegoś wypadku i większego urazu tracę całkowicie możliwość pracy w zawodzie i musiałbym szukać gorszej, mniej płatnej pracy,co mi się całkowicie nie uśmiecha.


Doprecyzujmy: Tzw. procent trwałego uszczerbku określa lekarz orzecznik, np. stwierdzi, że w wyniku wypadku pacjent poniósł uszczerbek na zdrowiu w wys.... 8%. Należy to odnieść do sumy ubezpieczenia. Innymi słowy; jeśli ubezpieczył się Pan na jakąś sumę ubezpieczenia, przykładowo 50 000,00 zł i jest to jednocześnie tzw. kwota bazowa do liczenia odszkodowania w przypadku trwałego uszczerbku, to kwota odszkodowania wyniesie 8% od kwoty 50 tys. = 4 000,00 zł, prz założeniu, że w o.w.u. tego ubezpieczenia przyjęto zasadę że 1% trwałego uszczerbku odpowiada 1% sumy ubezpieczenia. Możliwe są inne ustalenia i na to proszę zwracać uwagę. Ważne są też określenia: "trwałe i całkowite inwalidztwo w wyniku wypadku", "trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku" lub "stały uszczerbek..." To też jest b. ważne i zapewniam Pana że to nie jest do końca to samo.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź