• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie po wypadku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:03
Własnie chyba jedynym dobrym rozwiązaniem bedzie ubezpieczenie mnie przy żonie. W poniedziałek idziemy do jej ubezpieczyciela żeby zapytać o szczegóły, bo niby mogłem być przy niej ubezpieczony jak pracuje ale nie wiemy czy musiała to zgłaszać zaraz na początku pracy czy może mnie teraz dopisać.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:04
Grzegorz napisał
Własnie chyba jedynym dobrym rozwiązaniem bedzie ubezpieczenie mnie przy żonie. W poniedziałek idziemy do jej ubezpieczyciela żeby zapytać o szczegóły, bo niby mogłem być przy niej ubezpieczony jak pracuje ale nie wiemy czy musiała to zgłaszać zaraz na początku pracy czy może mnie teraz dopisać.


Może Cię dopisać jak najbardziej. To dosyć dobry pomysł, bo ona będzie dopłacała niewiele a gdybyś chciał się sam ubezpieczyć mogłaby to być spora kwota.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:31
Pewnie warto się ubezpieczyć. Mój znajomy miał podobną sytuację do twojej i stwierdził że nie będzie już ryzykował i wykupił swoje ubezpieczenie prywatne właśnie z pakietem na nieszczęśliwy wypadek i teraz przynajmniej jest spokojny
Cytuj
Odpowiedź