• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie dot. urodzenia dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 13:30
które TU mają takie w ofercie?

oczywiście karencja 9 m-cy czy są może jakieś wyjątki?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 10:49
Pierwsze słyszę o czymś takim!

CO takie ubezpieczenie obejmuje? Ile kosztuje?
Ale z tymi 9 miesiącami to chyba różnie, bo mało kto wie o ciąży od samego początku, więc siłą rzeczy umowa zawierana byłaby nieco później.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 11:41
to jest dość popularne ubezpieczenie, ale w umowach grupowych, szukam takiego, ale indywidualnego

ubezpieczenie dotyczy urodzenia dziecka (żywego lub martwego) i z tego tytułu jest wypłacana określona w umowie kwota
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 11:57
Właśnie przeglądam sobie ubezpieczenia i widzę,ze obecnie takie w ofercie posiada PZU.
Ponoć indywidualne a nie grupowe. Myslę,że trzeba byłoby po prostu tam zadzwonić i się o to dokładniej dopytać.

Obecnie mają chyba największy wachlarz ubezpieczeń.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 11:59
Wlasnie tez sie pokusilam, żeby poszukac i widze, ze jest takich sporo w ubezpieczeniach grupowych. Aviva, Pramerica, PZU. (to tez jest grupowe)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 12:50
a ja szukam indywidualnego, NIE grupowego!

jak na takie traficie to dajcie znać
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 13:24
Coraz częściej widzę poszukujących ubezpieczenia na wypadek urodzenia dziecka, urodzenie dziecka to chyba jest szczęście i to przewidywalne, a ubezpieczamy się najczęściej od ryzyka nieszczęśliwych wypadków, które mogą spowodować straty w naszym życiu lub mieniu ?. Tak naprawdę poczytajcie w wikipedii co to jest ryzyko ubezpieczeniowe ?. Oczywiście, że w ubezpieczeniach grupowych dużych grup można ubezpieczyć się od zdarzenia, jakim jest urodzenie się dziecka nawet bez karencji. Na rynku są oferty ubezpieczeń w grupach otwartych, które w zakresie zawierają także urodzenie się dziecka, ale zawsze jest karencja – co jest oczywiste z punktu widzenia tego ryzyka.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 14:03
nie traktuję tego jako ryzyko, ale np. druk dot. roszczenia z tego tytułu znalazłem na stronie TU w zakładce "likwidacja szkody" :-)

generalnie sprawa mnie nie dotyczy, zapytał klient, któremu robiłem UnŻ; nie mam w ofercie i się zainteresowałem czy gdziekolwiek (polisą indywidualną) można się od takiego "ryzyka" (tak wiem jak bardzo niefortunnie to brzmi) ubezpieczyć?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 14:28
A ile to kosztuje? Całkiem ciekawa rzecz, moim zdaniem, no i nie dla każdego to musi by c szczęście, a już na pewno nie aż tak wielkie, żeby przesłonić wszelkie wydatki z tym związane. Szczególnie, jeśli ktoś rozpoczyna karierę i jakkolwiek to zabrzmi, dziecko mu w tym poważ nie przeszkodzi.
A czy takie ubezpieczenie może zawrzeć również mężczyzna?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 15:30
Puki co w celu narodzenia się dziecka musi zadziałać dwoje ludzi przeciwnej płci ;) - więc i ubezpieczenie może dotyczyć obojga partnerów. Ubezpieczyciele coraz częściej posługują się nowoczesnymi definicjami w tych przypadkach. W swojej ofercie posiadamy tego typu ubezpieczenia - tzw. grupy otwarte - zainteresowanych takim ubezpieczeniem zapraszam do kontaktu indywidualnego :)
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź