• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Praca w warunkach szkodliwych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 17:50
Czy jest jakieś ubezpieczenie dla osób pracujących w szkodliwych dla zdrowia warunkach, czy zostaje jedynie zwyczajne ubezpieczenie na życie? Mój mąż jest spawaczem, narażone ma szczególnie oczy, chociaż wykonywane w tym zawodzie czynności są szkodliwe też dla układu oddechowego, uzębienia, skóry, płodności. Czy można się ubezpieczyć od następstw pracy w szkodliwych warunkach?
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 20:39
Chyba nie ma takiego ubezpieczenia, jedynie to które płaci się normalnie będąc zatrudnionym. Może niech mąż ubezpieczy się dodatkowo w PZU, takie ubezpieczenie dla osób zatrudnionych to tylko kilka złoty miesięcznie, a może być przydatne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:13
Chyba nie ma ubezpieczenia, ale jeśli pracuje sie w szkodliwych warunkach idzie sie wcześniej na emeryturę.
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 23:06
Nie ma takiego ubezpieczenia, jedynie zwykłe na życie, chociaż nie wiem czy takie są pomocne w sytuacji np. osłabionych od drgań w pracy zębów...
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:40
No jedynie to, że jest się ubezpieczonym z tytułu zatrudnienia, chociaż wg mnie osoby pracujące w takich warunkach i tak narażane powinny mieć dodatkowe pakiety medyczne i w ogóle więcej możliwości leczenia.
Cytuj
Odpowiedź