• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

aplikacje do zarządzania budżetem domowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:19
Korzystają Państwo z tego rodzaju aplikacji? A może próbowali Państwo, ale okazały się bezużyteczne? O tym tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:50
Kolega korzystał i mówi, ze to raczej taka zabawa niż faktyczne narzędzie. Nie wiem, którą konkretnie miał, ale widzę, ze one mają wszystkie podobne funkcje. Jeszcze warto dodać, ze zwykle są przygotowywane dla konkretnych systemów (android, ios, wp)
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 12:41
Ja próbowałam kilka razy. Obecnie mam w zasadzie zainstalowaną jedną aplikację kwitki. Często zdarza się, że gubię paragony a tak za jej pomocą robię zdjęcie i paragon juz mnie nie interesuje. Bardzo wygodna rzecz.
Z kolei z aplikacji takich jak portfele korzystam rzadko. Trzeba mieć niezłe samozaparcie aby wszystko zapisywać. Kilka razy próbowałam ale nie wyszło.
Może Wy znacie jakieś inne ciekawe apki, które warto jest sobie zainstalować ?
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 13:14
Ciekawe, ja obecnie nie używam, ale pamiętam, jak kilkanaście lat temu miałem specjalny zeszyty, w którym wszystko zapisywałem - rodzaj produktu, cenę i ilość. Naprawdę sporo tego było i tak zapisywałem przez kilka miesięcy, co miesiąc podliczałem wszystko, dzieliłem na kategorie, np. jedzenie, ubrania, kosmetyki, na zwierzęta, wyliczałem to procentowo i nawet wykresy kołowe rysowałem. Naprawdę, wszystko w zeszycie! Chyba strasznie mi się wtedy nudziło :)
A jakie są jeszcze ciekawe aplikacje? Najlepiej na androida i bezpłatne oczywiście.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 15:18
nastor napisał
Ciekawe, ja obecnie nie używam, ale pamiętam, jak kilkanaście lat temu miałem specjalny zeszyty, w którym wszystko zapisywałem - rodzaj produktu, cenę i ilość. Naprawdę sporo tego było i tak zapisywałem przez kilka miesięcy, co miesiąc podliczałem wszystko, dzieliłem na kategorie, np. jedzenie, ubrania, kosmetyki, na zwierzęta, wyliczałem to procentowo i nawet wykresy kołowe rysowałem. Naprawdę, wszystko w zeszycie! Chyba strasznie mi się wtedy nudziło :)
A jakie są jeszcze ciekawe aplikacje? Najlepiej na androida i bezpłatne oczywiście.
Zobacz HandWallet,jest bezpłatny , Masz możliwość zarządzania wieloma kontami i wieloma osobami
Planowanie budżetu dla każdej kategorii, osoby lub projektu, Pozwala dołączać obrazki, dokumenty lub notatki głosowe do każdej transakcji, Oblicza płatności kartą kredytową uwzględniając okres prolongaty i datę płatności, dzięki czemu nigdy więcej nie zapomnisz zasilić konta na czas. Jeśli płacisz za coś przez cały rok, możesz obejrzeć na wykresie ile miesięcznie wydajesz na daną kategorię wydatków, Użytkownicy biznesowi mogą zarządzać w jednym programie budżetem firmy oraz oddzielnie swoim budżetem domowym, możliwość tworzenia kopii zapasowej i przywracania programu z kopii., możliwość dzielenia się informacją np. o zakupach ze znajomymi w serwisach społecznościowych, pomoc dostępna online z poziomu aplikacji, dostęp zabezpieczony hasłem.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:17
Czy aplikacja Hand Wallet jest moze darmowa? Szczerze powiedziawszy to mi również przydałoby się jakieś takie rowiazanie. Od jakiegoś czasu totalnie nie jestem w stanie zapanować nad budżetem domowym. Pieniadze niestety ale rozchodzą się nie wiadomo gdzie.
A i jeszcze jedno. Mam obecnie telefon z systemem Windows Phone.Jak pewnie wiecie wiele aplikacji jest na niego niemożliwych do zainstalowania. Czy apka jest również dostępna w tym przypadku?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 9:54
Cyfer napisał
Czy aplikacja Hand Wallet jest moze darmowa? Szczerze powiedziawszy to mi również przydałoby się jakieś takie rowiazanie. Od jakiegoś czasu totalnie nie jestem w stanie zapanować nad budżetem domowym. Pieniadze niestety ale rozchodzą się nie wiadomo gdzie.
A i jeszcze jedno. Mam obecnie telefon z systemem Windows Phone.Jak pewnie wiecie wiele aplikacji jest na niego niemożliwych do zainstalowania. Czy apka jest również dostępna w tym przypadku?
Wersja podstawowa jest bezpłatna, za pełną płacisz.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:06
Ciekawa koncepcja sam muszę wypróbować, która aplikacje polecacie dla laika?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:17
Ja korzystałem dłuuuugi czas ze Skarbnika, ale ostatnio coś zaniemógł, a poza tym support InsERTu dla tego programu leży i nie ma zamiaru wstać. Teraz testuję Budżet Domowy, programik wygląda fajnie od polskiej firmy, łatwo się obsługuje, ale nie należy do najtańszych (80 zł :/).
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

14.4.2015 12:35
Finansolog napisał
Ja korzystałem dłuuuugi czas ze Skarbnika, ale ostatnio coś zaniemógł, a poza tym support InsERTu dla tego programu leży i nie ma zamiaru wstać. Teraz testuję Budżet Domowy, programik wygląda fajnie od polskiej firmy, łatwo się obsługuje, ale nie należy do najtańszych (80 zł :/).
Finansolog napisał
Ja korzystałem dłuuuugi czas ze Skarbnika, ale ostatnio coś zaniemógł, a poza tym support InsERTu dla tego programu leży i nie ma zamiaru wstać. Teraz testuję Budżet Domowy, programik wygląda fajnie od polskiej firmy, łatwo się obsługuje, ale nie należy do najtańszych (80 zł :/).
Wysoka cena. Zwlaszcza, ze ludzie korzystajacy z takich apek chca oszczedzic, Bez snsu to troche.
Cytuj
Odpowiedź