• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy dostane kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:46
Witam,
nie dawno zmieniłem prace, bede potrzebował do niej konta. Będę też teraz wiecej zarabiać. Chciałbym póki pracuje w takim miejscu a zarobki sa wieksze wyremontować sobie mieszkanie. Orientujecie sie może po jakim czasie od zatrudnienia w nowej firmię mogę starać sie o jakiś kredyt?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:28
O kurcze, to już chyba musiał będzie Ci odpowiedzieć jakiś konkretny ekspert. Ja mam tylko wrażanie ze chyba minimum pół roku bedziesz musiał odczekać, bo raczej tak od razu po tym jak Cie zatrudnili nie masz szans na kredyt.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:21
Wszystko zależy od tego jaka to jest umowa, na jaki okres zawarta, czy ma Pan zabezpieczenie hipoteczne - jeśli miałaby być to np. pożyczka hipoteczna. Najlepiej zgłosić się do banku i porozmawiać z doradcą. Ja ze swojej strony myślę, że przepracowane pół roku to minimum kiedy można zacząć poszukiwać dogodnej oferty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:38
Najlepiej pójdz do banku i dowiedz się. Tam jest mnóstwo bezpłatnych doradców od których dowiesz się wszystkiego. Lepiej nie podejmować decyzji na własną rękę, żebyś potem nie miał nieprzyjemności.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:28
Nie wiem czy nie musisz czekać dłużej niż pół roku zatrudnienia. Lepiej pojdz do swojego szefa i sie go spytaj. Moze juz mozesz,a bedziesz czekac te pol roku lub wiecej a wcale niepotrzebnie. Moze masz fajnego szefa i juz mozesz.
Wypowiedź została zmieniona przez: Wiolusia 30.6.2014 12:29
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:53
Z tego co kojarze to chyba pół roku , to jest minimalny czas oczekiwania na kredyt. Może Twoja małżonka będzie mogła w tym czasie za Ciebie wziąć kredyt na mieszkanie, a bedziecie spłacać razem, choc bedzie szło z jej pensji. No chyba, ze małżonka nie pracuje to musisz czekac:)
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:09
Najlepszym sposobem będzie wybranie się do banku, z którego potencjalnie chciałbyś wziąć kredyt na remont i tam zapytać. Tam na pewno ktoś odpowie Ci dokładnie po jakim czasie mógłbyś się o niego starać i jakie dokładnie warunki musisz spełnić. Wydaje mi się to jedynym rozsądnym rozwiązaniem.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:28
Ja chciałem jakiś czas temu wziąć kredyt na zakup samochodu i powiedziano mi, że muszę przepracować rok w nowej firmie. Umowę mam na dwa lata i dość dobre zarobki a mimo to zdolność kredytowa jest śmiesznie niska. Kredytu hipotecznego na pewno bym nie dostał.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:34
Wydaje mi się, że musisz pracować minimum pół roku by dostać kredyt ale nie sądzę by Twoja zdolność kredytowa była jakaś szczególnie wysoka. Ja chciałam wziąć kredyt na rozwinięcie firmy zaraz po jej założeniu i odprawiono mnie z kwitkiem, dopiero po pół roku zadzwoniono do mnie z jaką ofertą.
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:51
Za dobrze by nam było gdyby zaraz po otrzymaniu umowy o prace moglibyśmy wziać kredyt. banki tez musza mieć jakieś zabezpieczenie że to jednak praca w miare stała i że bedziemy mieć za co spłacać dany kredyt.
Cytuj
Odpowiedź