• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

najlepsza oferta z MDM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 13:45
Powiedzcie mi (pytam osoby, które korzystały), który z banków ma najlepsza ofertę? Przgladam i wszystkie sie wydaja z jakimis haczykami,a ta deutsche banku to w ogole juz nie zrozumiala jest.
Cytuj
Julia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 12:42
Hm. Nie zagłębiałam się za bardzo w temacie, ale wydawało mi się, że bierze się najlepiej opłacalny kredyt hipoteczny w obojętnie jakim banku, a sam program MDM polega na dofinansowaniu w kwocie do 56 tys. do tego właśnie kredytu. Znalazłam na YT filmik dotyczący wyboru najlepszego kredytu hipotecznego, jest tam w miarę dobrze wytłumaczone jak taki kredyt wybrać http://youtu.be/VEv7QYv5uaY no i oczywiście warto skorzystać z porównywarki http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 9:33
Oferty z których można skorzystać w ramach programu MdM w poszczególnych bankach różnią się od siebie warunkami kredytowania, jednakowe sa jednak kwoty na jakie możemy liczyć jeśli chodzi o dofinansowanie. Limity zostają z góry ustalane przez BGK.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 11:13
A czy to prawda, że aby dostać dofinansowanie TRZEBA dom/mieszkanie kredytować? I że musi to być nowa, niezamieszkała wcześniej przez nikogo nieruchomość? Bo to jest trochę narzucanie kwoty. Wiadomo, że nowego mieszkania, a tym bardziej domu nie kupi się za 100000, minimum za 200000 i to w małych miejscowościach. U mnie w mieście prawie 200 tys. zł. kosztuje 30 metrowa kawalerka. To jest chyba takie trochę naciąganie na spory kredyt.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 12:51
ja ostatnio rozmawiałem ze znajomą o MdM i to chyba nie jest tak, że oni dają to dofinansowanie od razu do ręki prawda? Podobno spłacają odsetki kredytu, które są całkiem spore. Razem z żoną myślimy o przystąpieniu do tego programu w PKO bo według nas mają najlepszą ofertę.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:07
Dla mnie żadna oferta z dofinansowaniem nie jest jasna w stu procentach. Ale wiadomo, jeśli ktoś praktycznie daje coś za darmo, to nie będzie to jasne i klarowne, bo to byłoby już kompletnie zbyt proste. A jest tu w ogóle ktoś, kto korzystał z tego programu i może wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:15
Harry napisał
ja ostatnio rozmawiałem ze znajomą o MdM i to chyba nie jest tak, że oni dają to dofinansowanie od razu do ręki prawda? Podobno spłacają odsetki kredytu, które są całkiem spore. Razem z żoną myślimy o przystąpieniu do tego programu w PKO bo według nas mają najlepszą ofertę.
W przypadku MdM śrdoki dostaje się z góry tzn. jako dofinansowanie wkładu własnego. Znajomej mogło chodzić o program, który został już wycofany czyli Rodzinę na Swoim. Tam dostawało się dofinansowanie do oprocentowania.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 15:27
śmiesznie ludzie mylą te 2 programy, chociaz ten rodzina na swoim byl juz pare lat temu. Mi sie osobiście wydaje, ze na tym obecnym mdm wiecej można zyskac. A Wy jak myślicie?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:46
a też słyszałam, ze jakies zmiany maja zajśc w programie. Może faktycznie będzie korzystało coraz więcej osób. Bo teraz to te zasady sa chyba zbyt restrykcyjne, i mało kto do programu będzie mógł przystąpić.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:16
Najlepiej porównać sobie wszystkie oferty. Bo te regulaminy i to wszystko jest dlatego tak napisane, żebyś nic nie rozumiała. A im bardziej zagmatwane tym dla mnie bardziej podejrzane niestety. Ja nie wiem kto i do kogo pisze te oferty, skoro normalny człowiek ni w ząb nie potrafi tego rozszyfrować.
Cytuj
Odpowiedź