• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Podatek bankowy czy to Armagedon dla hipotek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
em-il

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 15:16
A czym są te systemy pożyczkowe peer to peer?
Bo mi się to kojarzy jedynie z wymianą plików. Czy chodzi o te nowoczesne pożyczki społecznościowe o których robi się coraz głośniej? Coś typu kokos?
Nie da się ukryć, że banki spełniają dużą rolę i ja też sobie nie wyobrażam bez nich funkcjonowania. Owszem, kredyt można wziąć gdzieś indziej, oszczędności tez gdzie indziej odłożyć, ale co z kontami osobistymi? Jak płacić za wszystko w internecie nie mając konta czy kk?
Cytuj
Jakub Kraniec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 10:31
Tez jestem zdania, ze opodatkowanie czegokolwiek i tak skupi się na nas klientach. Chcąc, nie chcąc wszystko podrożeje. Nie ma co się bawić w domorosłych polityków, i tak robi to każdy wszędzie teraz. Jednak niektóre rzeczy są ewidentne i łatwe do przewidzenia.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 11:25
Akurat to, że podatek będzie miał takie konsekwencje to sprawka banków.
Drodzy państwo, ja tam na PIS nie glosowałem, ale jak już są u władzy, to się cieszę, że coś robią. Może trzeba wreszcie spojrzeć nieco dalej niż czubek własnego nosa?
Mnie bardziej interesuje jak te pieniądze zostaną wydane. Z tego będę rozliczał rząd. Jeśli uda im się polepszyć polską gospodarkę, zmniejszyć dziurę budżetową, poprawić stan finansów publicznych, to będę bardzo zadowolony, nawet jeśli będę musiał zapłacić kilka złotych więcej za konto.
Cytuj
Jakub Kraniec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 11:31
carlos napisał
Akurat to, że podatek będzie miał takie konsekwencje to sprawka banków.
Drodzy państwo, ja tam na PIS nie glosowałem, ale jak już są u władzy, to się cieszę, że coś robią. Może trzeba wreszcie spojrzeć nieco dalej niż czubek własnego nosa?
Mnie bardziej interesuje jak te pieniądze zostaną wydane. Z tego będę rozliczał rząd. Jeśli uda im się polepszyć polską gospodarkę, zmniejszyć dziurę budżetową, poprawić stan finansów publicznych, to będę bardzo zadowolony, nawet jeśli będę musiał zapłacić kilka złotych więcej za konto.
I na co niby wplynie ta poprawa finansów publicznych? Pewnie na wypłaty dla Urzędników...
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 14:21
carlos napisał
Jeśli uda im się polepszyć polską gospodarkę, zmniejszyć dziurę budżetową, poprawić stan finansów publicznych, to będę bardzo zadowolony, nawet jeśli będę musiał zapłacić kilka złotych więcej za konto.

Dziura budżetowa to na dzień dzisiejszy jest zwiększana:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 15:22
No właśnie o to chodzi, na co wpłynie. Jeśli rząd nie wykorzysta jej dobrze, to na pewno nie będzie to pozytywna zmiana. Na to też będę narzekał, jak inni. Ale jeśli tym sposobem można coś w Polsce poprawić, to chętnie poświęcę część moich dochodów.
Powiem wam tak szczerze, że nie boli mnie nawet fakt, że 1/3 moich dochodów idzie na państwo, ale to, że te pieniądze są zwyczajnie marnowane.
Czy obecny rząd cokolwiek naprawi? To się okaże.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 20:09
Póki co niestety psuje. Zgadzam się z tym, że TK jest opanowany przez "ludzi PO". Nie oznacza to jednak, że wymiany tych ludzi należy dokonywać w taki sposób. Jeśli swoje "reformy" PiS zaczyna od TK uważając, że będzie mu przeszkadzał, to rodzi się pytanie, czego oni się tak obawiają ze strony TK?
Kolejna rzecz - totalne upolitycznienie stanowisk w służbie cywilnej. Cofamy się o 20 lat. Już teraz niewielu specjalistów chce pracować w urzędach, bo lepiej zarobią gdzie indziej. Po wprowadzeniu ustawy w kształcie proponowanym przez PiS żaden rozsądnie myślący i dobrze wykształcony człowiek na stanowisko kierownicze do urzędu nie pójdzie, bo może być pewien, że przy zmianie władzy poleci...
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 8:12
Od zawsze ze stanowiskami kierowniczymi w Urzędach był problem, choć muszę przyznać, że w małych miastach, jak to, gdzie ja mieszkam od kilkunastu już lat rządzi głównie PIS i PSL, więc ludzie zdążyli się przyzwyczaić.
Czasem są jakieś głośniejsze upadki ze stołków, ale partyjniaków to najczęściej omija.
W każdym razie też mi się nie podoba to, co się dzieje z TK, dlaczego w taki sposób i zastanawiam się, co z tego wyniknie?
I naprawdę ktoś wierzy, że PIS poprawi sytuację polskiej gospodarki?
Ja zdążyłem się już przyzwyczaić do tego, że najlepiej jest wtedy, gdy władza nic nie robi.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

22.12.2015 9:11
yarek napisał
Od zawsze ze stanowiskami kierowniczymi w Urzędach był problem, choć muszę przyznać, że w małych miastach, jak to, gdzie ja mieszkam od kilkunastu już lat rządzi głównie PIS i PSL, więc ludzie zdążyli się przyzwyczaić.
Czasem są jakieś głośniejsze upadki ze stołków, ale partyjniaków to najczęściej omija.
W każdym razie też mi się nie podoba to, co się dzieje z TK, dlaczego w taki sposób i zastanawiam się, co z tego wyniknie?
I naprawdę ktoś wierzy, że PIS poprawi sytuację polskiej gospodarki?
Ja zdążyłem się już przyzwyczaić do tego, że najlepiej jest wtedy, gdy władza nic nie robi.
Niestety jest w tym troche prawdy.. no cóż. Nic nie poradzimy.
Cytuj
Odpowiedź