• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
paweł m

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 11:20
Czyli to kolejny argument przemawiający za tym, żeby po kredyt iść do doradcy?
Jeszcze jeśli mamy pewności, że jest to dobry doradca, który nas nie ocygani, to już w ogóle nie ma problemu.
Z kredytem hipotecznym też można do doradcy pójść czy tylko z gotówkowym?
I czy takie firmy pośredniczące w udzielaniu kredytów także robią te nieobniżające punktacji zapytania?
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 12:12
paweł m napisał
Czyli to kolejny argument przemawiający za tym, żeby po kredyt iść do doradcy?
Jeszcze jeśli mamy pewności, że jest to dobry doradca, który nas nie ocygani, to już w ogóle nie ma problemu.
Z kredytem hipotecznym też można do doradcy pójść czy tylko z gotówkowym?
I czy takie firmy pośredniczące w udzielaniu kredytów także robią te nieobniżające punktacji zapytania?


Doradca kredytowy na dzień dzisiejszy może sprzedawać praktycznie wszystkie produkty bankowe. Co do raportów to żeby móc je pobierać trzeba mieć podpisaną umowę z BIK. Ja takową posiadam ale z tego co wiem takie praktyki to rzadkość bo wiąże się to oczywiście z kosztami dla pośrednika.
Osobiście uważam, że warto skorzystać z usług doświadczonego pośrednika. Tym bardziej jeśli nie pobiera on wynagrodzenia od klienta. Płacą nam banki.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Wajola

Niezarejestrowani

18.12.2015 12:12
Ale do zaufanego doradcy, nie idz do pierwszego lepszego, bo skutki moga być rózne.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 12:29
Nie ma powodu, aby doradca pobierał raport BIK klienta (również mogę to robić). Zdecydowanie wolę, aby klient raport zamówił sam.

Nie wiem do jakiego doradcy trafisz, ale zawsze oferty możesz wstawić tutaj. Ocenimy czy dostałeś dobre warunki.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 12:39
Ja też wolę kiedy klient zamawia raport sam bo wtedy koszty ponosi klient a nie ja. Darmowe raporty nie zawierają oceny punktowej. Za raporty z oceną punktową klient płaci. Jednorazowo ponad 30 zł.
Poza tym klient posiadający kredyty firmowe sam nie zamówi raportu o kredytach firmowych a doradca posiadający odpowiednią umowę z BIG już taki raport może zamówić.
Plusy i minusy są wszędzie jednak nie ulega wątpliwości, że prawdziwą skarbnicą wiedzy o prywatnych zobowiązaniach klienta jest raport, który klient zamówi na własną rękę. Najlepiej tzw. Profil kredytowy PLUS z ocenę punktową. W takim raporcie mamy historię każdego zaciągniętego zobowiązania od początku kredytowej przygody klienta, chyba że klient wycofał zgodę na przetwarzanie danych o danym zobowiązaniu. Jeśli nie, to w raporcie jest wszystko.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 12:42
Jeżeli klient stara się o kredyt (zwykle kilkaset tys. na kilkadziesiąt lat) to wydatek rzędu 30 zł nie powinien być problemem. Lepiej swoją sytuację sprawdzić zanim wpłaci się zadatek, który można stracić w przypadku, gdy nie wypłaci się kredytu...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
OlgaKnysz

Niezarejestrowani

18.12.2015 12:57
A jak to jest jesliw kilku bankach sie staramy o kredyt? Można nosić ze soba jeden raport?
Cytuj
Jakub Kraniec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 10:12
No nie bardzo, banki będa Cie sprawdzać osobno/ pamiętaj że za każdym razem punkty są dodatkowo naliczane.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 11:32
OlgaKnysz napisał
A jak to jest jesliw kilku bankach sie staramy o kredyt? Można nosić ze soba jeden raport?


Od tego są właśnie doradcy, żeby ci sprawdzili od razu zdolność w kilku bankach. Wówczas wybierasz powiedzmy dwa z najlepsza oferta i tam składasz zapytanie. Chociaż możliwe, że i to robi się przez doradcę, nie wiem, jak to teraz wygląda.
A tak w ogóle to ile można mieć zapytań (z ilu banków), żeby nam to znacząco nie popsuło zdolności? Czy 2 to maksymalna ilość czy da się więcej?
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

22.12.2015 7:36
przy tak niskich kwotach o ktorych mysle doradca chyba by sie nie do konca sprawdzil, chce wziac niewiele i na dosc krotko (3-4 miesiace), chociaz w umowie na wszelki wypadek na 6, bo lepiej sie chyba w taki sposob zabezpieczyc...
Cytuj
Odpowiedź