• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kwant

Niezarejestrowani

2.2.2016 11:07
W Deutsche banku maja teraz kredyt gotówkowy rrso 6,87%, nie trzeba wykupować ubepzieczenia. CHyba dobra opcja
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 11:36
Taki kredyt niestety nie jest dla każdego, są to warunki negocjowalne przy spełnieniu paru założeń związanych z kwota kredytu oraz dochodami.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Kwant

Niezarejestrowani

2.2.2016 11:39
Marcin Iwanejko napisał
Taki kredyt niestety nie jest dla każdego, są to warunki negocjowalne przy spełnieniu paru założeń związanych z kwota kredytu oraz dochodami.
Tak myslalem, ze to jakos za pieknie wygląda
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

2.2.2016 11:53
tak szukam i szukam, kilka firm wykluczyłam na starcie, a co powiecie o kredytach w x?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 13:52
madleine napisał
tak szukam i szukam, kilka firm wykluczyłam na starcie, a co powiecie o kredytach x?


pytasz czy jest tani?:)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
madleine

Niezarejestrowani

3.2.2016 16:21
Tani, ale też zależy mi na elastyczności, nie za długich formalnościach. Nie rozumiem dlaczego akurat u mnie nazwa została zmoderowana, jak inaczej mam dowiedzieć się czegoś, wyjątkowo dużo tu kompetentnych osób do doradzania :)
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 21:23
Co dla Ciebie znaczy elastyczność ? Formalności w zależności od banku od jednego do kilku dni. Dokumenty przeważnie są podobne:
zaswiadczenie o dochodach, wniosek, kopia DO, wyciąg z konta za 3 miesiące.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
fredkka

Niezarejestrowani

3.2.2016 22:06
madleine napisał
Tani, ale też zależy mi na elastyczności, nie za długich formalnościach. Nie rozumiem dlaczego akurat u mnie nazwa została zmoderowana, jak inaczej mam dowiedzieć się czegoś, wyjątkowo dużo tu kompetentnych osób do doradzania :)

przecież są już nawet banki w których możesz brać kredyt przez internet, co oznacza, że nawet nie musisz ruszać się do banku żeby wziąć kredyt, przyślą ci kurierem umowę a ty musisz tylko czekać na przelew na konto.
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

4.2.2016 11:01
A to już ktoś pisał o tym wcześniej, to wiem że akurat tam mogę przez internet to załatwić :) a elastyczność to swobodne regulowanie rat, chyba jedyne znaczenie w odniesieniu do kredytów ;)
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:12
Nie pamiętam za bardzo ,ale ja kiedyś skorzystałam z jakiegoś rankomatu.Wiem ,że wpisałam swoje dane i numer telefonu.Konsultanci z banków oddzwaniali do mnie we wskazanym przedziale godzinowym danego dnia.Dostałam wyczerpujące wiadomości an temat kredytu ,który mnie interesował z dokładnymi wyliczeniami.Może spróbuj w ten sposób?
Cytuj
Odpowiedź