• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Hipoteczny w PKO BP z MdM. Polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 14:20
Wiem, że w PKO BP mozna dostac kredyt hipoteczny z programem MDM, chicałbym sie dowiedzieć czy warto wybrac akurat ich ofertę z dofinansowaniem?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 14:31
Ja bralem i polecam, najbardziej sie martwilem o procedury, ale nie bylo problemu, pomogli wszystko zalatwic.Tylko na decyzje czekalem ponad 3 tygodnie. Dostalem 1,96 proc marzy. To chyba niewiele. Obylo sie bez prowizji, bo wykupilem ubezpieczenie.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 14:33
Ale to w innych bankach tez trzeba czekac tak dlugo na decyzje?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 14:39
No niestety, moj znajomy czekal w PKO SA tez ponad miesiac. Ale mowi, ze warunki dali mu ok. wiec może popytaj tam.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 17:00
Coraz więcej ludzi wybiera właśnie kredyt hipoteczny z programem MDM .Ale z tego co wiem musisz spełniać określone warunki .Najlepiej zanim się zdecydujesz dowiedz się więcej o tym dofinansowaniu .A może ktoś orjetuje się coś więcej o tym programie,czy potrzebny jest jakiś wkład własny?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:01
no ja niestety nie orientuje sie na tyle by doradzić Ci czy potrzebny jest jakiś wkład własny może wypowie się jakiś ekspert. Bo mnie wydaje się że pewnie coś niewielkiego ale jest potrzebne , po za tym żeby dostać taki kredyt trzeba też spełniać określone warunki.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:28
Środki z MdM są zazwyczaj właśnie przeznaczone na pokrycie wkładu własnego, który przy kredytach hipotecznych od początku b.r. jest wymagany.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:35
A znacie jeszcze inne banki w których można wziać kredyt hipoteczny z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych. Bo ja wiem że o banku PKO jest teraz dość głośno, nawet reklamują się w telewizji. Ale jakieś inne banki? Może warunki będa korzystniejsze i lepiej jak można w czymś wybierać.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 5:55
Nie wiem dokładnie jakie banki uczestniczą w tym programie ale jest ich całkiem sporo. Z tego co wiem w maju do programu przystąpił Euro Bank i Millennium. O PKO słychać najwięcej bo jak na razie oni mają najkorzystniejszą ofertę. Mój znajomy też brał u nich kredyt i jest bardzo zadowolony. We wszystkim mu pomogli:)
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 19:03
Renata Grochowska napisał
Środki z MdM są zazwyczaj właśnie przeznaczone na pokrycie wkładu własnego, który przy kredytach hipotecznych od początku b.r. jest wymagany.


A jeśli ktoś ma wkład własny to dofinansowanie mu się nie należy? Czy wśród banków, które przystąpiły do MdM jst ING lub WBK? O PKO nie mam zbyt dobrego zdania. Chciałam kiedyś wziąć u nich kredyt i stwierdzili, że nie mam zdolności. Natomiast w ING dostałam kredyt od ręki i to o 2000 zł większy niż chciałam w PKO.
Cytuj
Odpowiedź