• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fellada

Niezarejestrowani

28.10.2015 21:14
dla mnie nie ma to znaczenia czy mam debet na karcie czy na koncie oszczędnościowym ponieważ i tu i tu muszę go spłacić w przypadku karty kredytowej wychodzi korzystniej bo w przypadku sygma banku masz 54 dni na spłatę debetu a na zwykłym rachunku od razu zabierają ci pieniądze jak jakaś kasa wpłynie ci na konto.
Cytuj
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 8:35
Mam dziwne wrażenie, że zrobiło się tu pewne zamieszanie. Do tej pory było o karcie kredytowej i koncie osobistym, a tu już pani pisze o koncie oszczędnościowym? Przecież to różne produkty i nie wyobrażam sobie nie mieć konta osobistego, a bez oszczędnościowego niejeden sobie radzi. Powiem tak: konto osobiste można przecież założyć w innym banku, a tu ewentualnie tę kartę, skoro jest na lepszych zasadach niż gdzie indziej, prawda?
I o jakim pani pisze debecie na koncie oszczędnościowym? W ogóle którykolwiek bank coś takiego umożliwia? Bo mi się nie wydaje.
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

29.10.2015 9:28
Jakto zabieraja? Ja mam debet PKO BP i jak go regularnie spłacam to nic mnie to nie kosztuje. Nie twierdze, że kk sa złe, ale też widze zalety posiadając debet.
Cytuj
malinka

Niezarejestrowani

29.10.2015 18:06
Storczykowa napisał
Istnieje wiele banków internetowych :) Wystarczy dobrze poszukać. Co do Sygma Banku, oni jakoś kojarzą mi sie z tymi wszystkimi parabankami i chwilówkami i nie jestem przekonana czy to przypadkiem nie jest właśnie taki bank.


no nie sygma bank nie jest parabankiem, jest częścią pari bas, a wiec bardzo dużego banku, zresztą sygma ma parę bardzo dobrych produktów, wystarczy wejść na stronę, do najlepszych należy kredyt ratalny, karta kredytowa (bardzo dobra z rabatami i fajnym programem lojalnościowym) no i kilka ciekawych naprawdę przydatnych ubezpieczeń w rodzaju wygodniej w podrózy czy przedłużenie gwarancji na sprzęt
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

29.10.2015 20:05
ja już te najciekawsze produkty sygmy kartę i kilka ubezpieczeń, ale nie znam jeszcze całej oferty banku, skorzystałam z tego co mi towarzyszy na co dzień i jest najbardziej przydatne, ale nie zamykam się na inne usługi, pewnie z czasem bliżej się im przyjrzę.
Cytuj
patryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 8:24
A co jest takiego niesamowitego w ich kredycie ratalnym?
Ja miałem możliwość wziąć u nich albo w innym banku, santander i wybrałem ten drugi. Ale żeby oferty się jakość bardzo różniły to nie zauważyłem, po prostu santander był mi bardziej znany, bo o Sygmie się tak nie słyszy.
Więc na czym polega to, że ich produkt uważacie za taki dobry?
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

30.10.2015 23:31
aż dziwię się że nie słyszałeś o sygma banku bo jest naprawdę od wielu lat obecna na polskim rynku.
Cytuj
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:16
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

1.11.2015 17:22
ja jednak nie zdecydowałabym się na wzięcie kredytu w mało znanej instytucji finansowej, nawet jak brałam karte kredytową w sygma banku to długo się zastanawiałam, a przecież to tylko karta kredytowa, w przypadku finansów trzeba naprawdę zwrócić szczególną uwagę na to z kim decydujemy się na współpracę.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.11.2015 19:56
fellada napisał
ja jednak nie zdecydowałabym się na wzięcie kredytu w mało znanej instytucji finansowej, nawet jak brałam karte kredytową w sygma banku to długo się zastanawiałam, a przecież to tylko karta kredytowa, w przypadku finansów trzeba naprawdę zwrócić szczególną uwagę na to z kim decydujemy się na współpracę.


Karta kredytowa to nie jest tylko "Karta kredytowa", a produkt finansowy, który wymaga znacznej dyscypliny finansowej. Niewłaściwie używana może również doprowadzić do zadłużenia.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Zamknięty