• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przytul 12 odsetek z Bankiem BPH

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.8.2015 9:45
Korzystał ktoś z tego kredytu? Taki reklamowany jest, ale jakos jednoczesnie niepopularny na forach itd. Ja chce wziąc kilka tysięcy na remont i nie wiem czy nie lepiej właśnie to>
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

4.8.2015 10:16
jesli nie miales i nie masz u nich produktów to sie oplaci. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (całkowity koszt kredytu w % w stosunku rocznym) 8,28%. jest ok.
Cytuj
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 7:51
Ja też właśnie o nim słyszałem i zastanawiam się, jak to tam wygląda. Ale jeszcze się w temat nie zagłębiałem.
Więc to jednak dobry kredyt? Bo mówią, że jak coś jest reklamowane, to znaczy, że nie jest dobre.
Na stronie banku nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji, ale skoro RRSO to 8,28% to rzeczywiście jest ok.
Tylko pytanie ile z tego, to odsetki, pewnie niedużo, bo coś muszą zrobić, żeby wyjść na plusie.
Cytuj
Rakun

Niezarejestrowani

5.8.2015 8:28
No wlasnie nie ma zbyt wiele na stronie. mnie najbardziej interesuje czy tzreba konto zakładać.
Cytuj
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 9:33
Chyba nie trzeba, i to by akurat było na plus tej oferty.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 9:35
Jeżeli spełniasz warunki promocji to oferta wydaje się być interesująca. Ale zanim udasz się do banku warto (na spokojnie) w domu poczytać jakie warunki musisz spełnić i ile ten kredyt kosztuje.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
krejzi

Niezarejestrowani

21.8.2015 10:27
Spieszcie się, bo oferta jest tylko do końca sierpnia. I pytanie, skoro zwracają odsetki to na czym zarabiają?
Cytuj
izzy

Niezarejestrowani

21.8.2015 11:29
Robert Sierant napisał
Jeżeli spełniasz warunki promocji to oferta wydaje się być interesująca. Ale zanim udasz się do banku warto (na spokojnie) w domu poczytać jakie warunki musisz spełnić i ile ten kredyt kosztuje.
A co za roznica skoro i tak zwracają koszty
Cytuj
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 12:56
izzy napisał
Robert Sierant napisał
Jeżeli spełniasz warunki promocji to oferta wydaje się być interesująca. Ale zanim udasz się do banku warto (na spokojnie) w domu poczytać jakie warunki musisz spełnić i ile ten kredyt kosztuje.
A co za roznica skoro i tak zwracają koszty


Wszystkich przecież nie zwracają. Czy czegoś nie doczytałem?
Wydaje mi się jednak, że w reklamie jest mowa o odsetkach i te rzeczywiście zwracają, gdy spełni się określone warunki, ale jednak nie wszystkie. Bo przecież odsetki to nie jedyny koszt kredytu, a te inne na pewno mają mniej atrakcyjne.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

24.8.2015 9:33
LeonLisz napisał
izzy napisał
Robert Sierant napisał
Jeżeli spełniasz warunki promocji to oferta wydaje się być interesująca. Ale zanim udasz się do banku warto (na spokojnie) w domu poczytać jakie warunki musisz spełnić i ile ten kredyt kosztuje.
A co za roznica skoro i tak zwracają koszty


Wszystkich przecież nie zwracają. Czy czegoś nie doczytałem?
Wydaje mi się jednak, że w reklamie jest mowa o odsetkach i te rzeczywiście zwracają, gdy spełni się określone warunki, ale jednak nie wszystkie. Bo przecież odsetki to nie jedyny koszt kredytu, a te inne na pewno mają mniej atrakcyjne.
Jak to, to co rzeba jeszcze opłacić?
Cytuj
Odpowiedź