• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bocian kredyty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:59
Od dłuższego czasu widzę reklamą kredytów Bocian , wydaje mi się ze bardzo podobny jest ten bank do Providenta .Ale oferują znacznie ciekawsze warunki kredytów .Czy ktoś już brał kredyt w Bocianie ? , jakie dokumenty są potrzebne , celem wzięcia kredytu ?, o jaka kwotę najwyższą można się starać ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.6.2014 10:04
Bocian to chwilówki jak każde inne. Bierzesz i spłacasz 5 razy tyle.
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 17:15
no nie zgodzę się Bocian rożni się od chwilówek ,Provident ,choćby tym że w Providencie spłacasz raty tygodniowo a w Bocianie raty są miesięczne .Bez potwierdzenia dochodu nie otrzymamy więcej niż 700zł. Często Bocian sprawdza BIK a co do odsetek to jak każdy bank chce mieć jakieś korzyści udzielając kredyt.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:09
A mi się wydaje że te wszystkie parabanki sa po jednych pieniądzach.Ja tam nie zaufała bym i temu Bocianowi jak i Providentowi. Jak juz decydować się na kredyt, co według mnie jest całkowitą ostatecznością to już postawić na jakiś normalny bank, typu Getin Bank albo Milenium
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 14:45
HaniaHania napisał
A mi się wydaje że te wszystkie parabanki sa po jednych pieniądzach.Ja tam nie zaufała bym i temu Bocianowi jak i Providentowi. Jak juz decydować się na kredyt, co według mnie jest całkowitą ostatecznością to już postawić na jakiś normalny bank, typu Getin Bank albo Milenium
One niby maja inne zasady działania, a efekt ten sam. Płać i płacz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 15:41
"Płać i płacz" ?

Człowiek ma coś takiego jak "Wolna wola" i to między innymi rozróżni nas od zwierząt.

Aby spłacać trzeba wziąć, nie bierz i nie będzie problemu.
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 15:45
Własnie o to chodzi, nie przemyślą, wezmą i maja problemy. Mechanizm jest bardzo prosty.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 14:10
Rzeczywiście ostatnio widziała kilka jego reklam. Bocian to kolejny parabank więc bierzesz tysiąc a oddajesz dwa razy tyle. Nie pakuj się w to obojętnie jak atrakcyjnie Ci to wygląda. To wszystko to tylko pozornie dobrze wygląda.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:59
Bocian jest juz dosc dlug na rynku z tego co wiem, ale to chilowki, wiec wysokie oprocentowanie gwarantowane.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:37
Też widziałam tą reklamę i masz rację to w 100% parabank, nie wiem jak to u nich wygląda bo nie brałam żadnej pożyczki i nie zamierzam ale zapewne ktoś się znajdzie kto już brał i może coś powiedzieć na ich temat.
Cytuj
Odpowiedź