• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 16:15
Za bardzo nie mają jak naciągać, bo nie mają opcji manewru. Proponują Ci konkretną usługę za tyle i tyle, często też usługi prawników, także bez przesady. Co innego gdy firma oddłużeniowa proponuję pożyczkę, wtedy to nie jest firma oddłużeniowa a kolejna pożyczkowa, która naciąga.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 17:52
Ja bym jeszcze zrozumiała, gdyby ta pożyczka, którą oferuje taka firma to był kredyt konsolidacyjny. Ale raczej mi się nie wydaje.
Jednak jak już było napisane wcześniej, niektóre firmy naprawdę mogą coś pomóc. Oczywiście, że najlepiej to byłoby mieć znajomego prawnika, który by nam za darmo pomógł, ale czasem warto się zastanowić, czy nie lepiej skorzystać z usług takiej firmy niż tkwić dalej w długach i męczyć się psychicznie.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 9:38
Otóż to. Te firmy różnie działają, różne rzeczy proponują za różną cenę. Jeśli to faktycznie pomoc doradcy, a nawet prawnika to byłbym w stanie zapłacić. jesli pożyczka na spłacenie pożyczki to zupełnie bez sensu, możesz sobie wziąć bez ich oddłużania.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 10:06
gdyby to było takie proste (kredyt bankowy na oddłużenie) to tego rodzaju firmy nie miałyby racji bytu, ale oddłużeniu podlegają osoby, które nie mają żadnej szansy na kredyt w banku...dlatego też udają się do takiego "oddłużacza" jeżeli jest zabezpieczenie to spłaca zobowiązania pod hipotekę, oczywiście warunki bardziej przypominają prywatną pożyczkę niż cokolwiek innego, koszt oczywiście również wysoki (ileś procent w skali miesiąca, niskie LTV)...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 13:20
Nie pamiętam, w którym banku ale widziałem nawet tutaj na comperi temat o kredytach konsolidacyjnych pod hipotekę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.3.2015 12:03
Jak dla mnie firmy odłużające pomagaja w oddłużaniu wystarczy ,że fachowiec napisze dobrze pismo i można je złożyć w sądzie
jako np. odwołanie od nakazu zapłaty lub w innej spr.
Cytuj
Skwarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.3.2015 18:26
Tutaj jest firma, która zajmuje się upadłością konsumencką w Anglii :) Można bardzo sprawnie wyjść z długów ;)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
The lesson will always repeat itself, unless you see yourself as the problem--not others.
Gość

Niezarejestrowani

28.3.2015 13:43
A mojej znajomej taka firma pomogla, to fakt, ze nie za darmo, ale napisali co trzeba, wyslali gdzie trzeba. Moze teraz spokojnie splacic co zostalo, nie bojac sie komornika.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 10:52
Wiadomo że takie firmy muszą zarabiać nikt nie jest filantropem, pytanie jak mają się ich usługi i ich skuteczność do ewentualnej opłaty
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.3.2015 10:01
annonnse napisał
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.


Wpisz w google "jak spłacić chwilówki" pojawia się wiele rad
Cytuj
Odpowiedź