• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

100 zł premii za założenie konta w BGŻ Optima

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:34
Czytałem nie tak dawno na stronie BGŻ że dla każdego ma być premia 100 zł za założenie konta, ale już chyba się powoli kończy promocja bo na http://moneyafterhours.blogspot.com/ piszą, że niektórzy cwaniacy robili tak że zamykali swoje konta na BGŻ tylko po to żeby znów je otworzyć i zgarnąć 100 zł. Tym razem firma się wycwaniła i rejestracji można dokonać poprzez dedykowaną stronę i tylko jest ona dostępna dla osób, które nie miały wcześniej żadnego konta w BGŻ.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 14:55
Faktycznie BGŻ Optima uruchomił promocje, w ramach której można otrzymać 100 zł premii za założenie konta oszczędnościowego. Środki w kwocie do 1 000 000 zł oprocentowane są na 3,5% w skali roku. Jeżeli chcemy otrzymać 100 zł premii powinniśmy kupić za 5 zł groupon, a potem zakładamy konto oszczędnościowe w BGŻOptima. Można to zrobić do 6.10.2014, chyba że wcześniej sprzedanych zostanie 1000 sztuk grouponów. Prawdą jest również, że z promocji skorzystają osoby, które nie były posiadaczami konta w BGŻOptimie w okresie od 22.09.2013 do 21.09.2014 jak i w dniu składania wniosku o konto w tej promocji.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.9.2014 14:58
Ale przecież to standard, ze banki dają promocyjne produkty nowym klientom. Nie rozumiem tego oburzenia. Możesz poszukać innej oferty, takiej gdzie będziesz spełniał warunki.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 8:50
100 minus te 5 zł za groupon, oprocentowanie 3,5 tez nie jest jakies bajeczne, odejmijmy jeszcze jakis podatek. No oferta powiedzmy w miare okej. A że kusza nowych klientów? Zwykle tak jest, ze najlepsze oferty są dla nowych klientów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:38
A ja nie mam konta w BGZ Optima i sobie mogę skorzystać z oferty :)Powiem wiecej - zrobie to ! :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:36
Teraz raczej zainteresuj sie tą lokatą Meritum Banku i Comperii, 5 proc, plus bonus http://www.comperia.pl/comperia-bonus-oferta-na-5-najlepsze-konto-lokata-i-aplikacja-i-pewne-60-zl.html
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:49
Gość napisał
Teraz raczej zainteresuj sie tą lokatą Meritum Banku i Comperii, 5 proc, plus bonus http://www.comperia.pl/comperia-bonus-oferta-na-5-najlepsze-konto-lokata-i-aplikacja-i-pewne-60-zl.html
No slyszalem juz o tym gdzie. Wczesniej tez niezle byla oprocentowana comperii z bgz optima, hm ciekawe czy oprocentowania nie obniza w zwiazku z obnizka stop.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 8:46
No raczej nie mogą tego zrobic, skoro produkt juz jest na rynku to jesli to nie jest oprocentowanie zmienne to musi tak zostac do konca.
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 1:12
Bank musi jakoś przyciągnąć nowych klientów, a zamykanie i ponowne otwieranie konta to jak dla mnie głupota, przecież są zazwyczaj promocje dla nowych klientów, ale są też korzyści dla aktualnych klientów, po co więc tak kombinować?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 8:29
tysia napisał
Bank musi jakoś przyciągnąć nowych klientów, a zamykanie i ponowne otwieranie konta to jak dla mnie głupota, przecież są zazwyczaj promocje dla nowych klientów, ale są też korzyści dla aktualnych klientów, po co więc tak kombinować?
Pamietajmy, ze zwykle przy ofertach promocyjnych w regulaminie widnieje zapis, ze produktu przez jakiś czas, np. rok nie można zamknąć.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź