• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt konsolidacyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:16
A nie lepiej jak pójdziesz do swojego banku i tam poprosisz żeby połączyli Ci te wszystkie zadłużenia w jeden kredyt konsolidacyjny? W ogóle to te wszystkie zadłużenia masz w jednym banku czy rozsiane po kilku? Wtedy popytaj w tych bankach moze oni wyjdą Ci z pomocna dłonią?
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:26
Najlepiej jak pójdziesz do swojego banku tam przedstawią ci ofertę kredytu konsolidacyjnego , sama zdecydujesz co jest w Twojej sytuacji dobre .Będziesz miała do wyboru kredyt konsolidacyjny na hipotekę ,będzie on dłużnej trwał ale z mniejszymi ratami ,albo zdecydujesz się na gotówkowy .W banku na pewno doradzą Ci jak wybrnąć z tej sytuacji .
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:57
Tylko gorzej jak ona te wszystkie kredyty ma każdy w innym banku, ja wtedy poszła bym do każdego i zobaczyła który przedstawi mi najkorzystniejszą ofertę. Chociaż zastanawiam sie tez jak to jest ze bierzemy drugi kredyt jak nie spłaciliśmy jeszcze tego pierwszego
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:22
Chyba jak ktoś ma dużą zdolność kredytowa pod czas brania kredytu moze starać się o kilka. A jeśli te wcześniejsze zawsze spłacą w terminie to banki widza że warto takiej osobie zaufać i dlatego dają im kolejne kredyty.
Cytuj
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 16:00
Ale ja nie widzę np sensu brania kolejnego kredytu jak już się jeden ma. Przecież to oczywiste że raty takich kredytów sie na siebie nałożą i trzeba będzie w miesiącu większa kwotę przeznaczyć na ich spłatę niz jak by sie miało jeden kredyt.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 16:08
Dla mnie też branie kolejnego kredytu jak jednego się jeszcze nie spłaciło mija z celem. To ze wydatki na spłacanie takich kredytów wzrosną to jest oczywiste ale widocznie ktoś myśli że sobie z tym poradzi albo w ogóle nie myśli.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.6.2014 11:51
I kredyty konsolidacyjne i refinansowe to dobre pomysly jesli ktos chwile poszuka i faktycznie znajdzie lepsza opcje. Z tym, ze sie ma w roznych bankach kredyty tez nie ma problemu, skladasz dokumenty w banku a oni pomagaja wszystko zalatwic, przeciez dla nich to nowy klient i nowe $$$
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:25
No tak a później taki klient, który weźmie u nich pożyczkę a już wcześniej brał coś w innym banku może zgłosić sie po kredyt konsolidacyjny a to już dodatkowe pieniądze. A jak to wyglada jak każda pożyczkę mamy w innym bank a konsolidacyjny chce wziąć jeszcze w innym. Banki sie na to godzą?
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:08
Z tego co wydaje mi się to można łączyć takie kredyty .Banki spłacają kredyt klienta .Zapominamy o długach w innych bankach ,tylko mamy jeden w konkretnym banku i na dłuższy termin który w dogodny sposób możemy spłacić ,zazwyczaj przez parę lat .Jednak kredyt konsolidacyjny jest zabezpieczany hipoteką .
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:04
kredyt konsolidacyjny jest zabezpieczany hipoteką? Ja myślałam że oni udzielają takiego kredytu na postawie zdolności kredytowej. Nie wiem czy zdecydowałabym sie na kredyt pod zastaw własnej hipoteki. Nie wiem w jak ciężkiej sytuacji musiałabym być żeby zdecydować sie na cos takiego.
Cytuj
Odpowiedź