• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy smartfon kupić czy w abonamencie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Włodek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 11:29
Wiotam .
Chciałbym mojej córce w prezencie dać nowy model Huawei P8 Lite.Czy to prawda ,że operatarzy oszukują klientów i trzeba bardzo dużo przepłacić?Czy zakup tego urządzenia w abonamencie zawsze jest złą opcją?
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 12:37
Uwazaj, bo czasem operatów regularnie, miesiecznie nalicza koszt telefonu do rachunku. Niby masz abinament 35 zł, ale do tego miesiecznie 30 zł za telefon. Ja o mało ie podpisałam takiej umowy. A tak standardowo to zwykle bardziej olaca sie wziac abonament z telefeonem. Ja np. wzielam abonament z telefonem, który był dośc drogi i gdybym kupowała oddzienie telefon wyszłoby mi drozej, o i tez poluj na promocje, bo operatorzy na prawde maja je czasem fajne. A i ostatnia rada, jak kupujesz t nie kupuj ani w salonie, ani przez telefon, najlepsze oferty sa na chatach na stronach internetowych.
Cytuj
armin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 13:10
Ni nie wiem czy skorzystałabym z Twojej rady.Jak dla mnie telefon w abonamencie zawsze wychodzi drożej niż kupiony w sklepie.Czasami trzeba od razu przy umowie zrobić dużą dopłatę .Ale jak sie nie ma gotówki na droższy model to zostaje abonament.
Cytuj
IwonaBe

Niezarejestrowani

9.2.2016 15:09
armin napisał
Ni nie wiem czy skorzystałabym z Twojej rady.Jak dla mnie telefon w abonamencie zawsze wychodzi drożej niż kupiony w sklepie.Czasami trzeba od razu przy umowie zrobić dużą dopłatę .Ale jak sie nie ma gotówki na droższy model to zostaje abonament.
Wiesz, ja nie mowie, ze zawsze tak jest, w moim przypadku tak było. Obliczyłam i czarno na białym mi wyszło, że tak się bardziej opłaci.
Cytuj
kielczjan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 16:03
Telefon w abonamencie zawsze jest droższy ,ale nie każdy ma gotówkę ,żeby kupić nowy model.Ja od lat biore w abonamencie i jestem zadowolony.Trzeba zatrzymać oryginalne pudełko ,to mozna potem sprzedać telefon jak się nowy bierze.Pani mi w punkcie to podpowiedziała ,bo jak bez pudelka to ludzie boja sie czasami kupić ,bo myslą ze kradziony.
Cytuj
Mira

Niezarejestrowani

7.6.2019 5:04
W abonamencie możesz sobie pozwolić nawte na najwyższej generacji telefony takie jak Samsung Galxy s10 e, który posiada 3 różne roziwązania robienia zdjęć, masę gadżetów i góruje na rynku jako jeden z najbardziej wydajnych telefon. Akurat wersja E wyróżnia się wielkością, jest to niewieli telefon w porównaniu np. do plus. Ale to kwestia preferencji, na którą Play jest przygotowany w swojej ofercie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2019 0:47
WITAM.
Prośba o jakiekolwiek wsparcie.

Link do zbiórki SiePomaga:

https://www.siepomaga.pl/maja-grabowska 

Link do opisu mojej osoby na stronie mojej fundacji Potrafię Pomóc:

https://potrafiepomoc.org.pl/podopieczny/240-240-maja-jowita-grabowska/ 

Link do konta Maja.Walczymy na Facebooku:

https://www.facebook.com/MajaWalczymy/ 

Dziękuję za życzliwość :)
Cytuj
Odpowiedź