• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

iPhone5 za 1050zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 16:24
Znalazłem na allegro ww. telefon za 1050zł, myslicie, ze to uczciwa cena? Ma byc nowy itd. Sprzedawca wydaje sie byc ok. mam dostac gwarancje, kupowac? jak tak patrze to te telefony sa drozsze i nie wiem gdzie mzoe byc haczyk.
Cytuj
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 8:01
Przecież nowy Iphone 5 kosztuje ok 1800 zł.
Daj sobie spokój. Nikt by nie sprzedał nowego telefonu w tej cenie. Podejrzewam, że może być to podróbka z CHin :)
Wiesz,że produkują tam takie telefony na masową skalę i potem pojedynczy ludzie sprzedają to w innych krajach?
Czy masz może możliwość opcji wysyłki za pobraniem ? Może to byłaby dla Ciebie lepsza opcja?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.1.2015 8:40
Troche bym sie obawiał, one srednio kosztuaja 1500-1700 zł. Wiec,zeby to nie byl albo wadliwy model, albo w ogole jakies oszustwo.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 9:27
Oszustwo na 100% .
Nie opłacałoby mu się sprzedawać nowego telefonu w tej cenie. Nawet używane będą droższe. Dziwię się,że jeszcze się zastanawiasz. Pomyśl czemu ten telefon jeszcze nie został kupiony. Nie sądzisz,ze jakby to była naprawdę opłacalna oferta to sprzęt od razu znalazłby na siebie kupca? Jestem na 100% pewna,że sprzedawca nie musiałby martwić się o klientów.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 11:21
A moze ktos to kupil za granica i chce sprzedac tutaj? Niekoniecznie to moze byc fake.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 13:12
Aleksandra naprawdę wierzysz,że ktoś kupił za granicą telefon w takiej dobrej cenie?
Jeśli to nie jest fake to czemu frajer nie wystawi telefonu za 1400 zł ? Czyli w normalnej cenie za jaką wystawia się używane IPhone 5?
No chyba nie charytatywnie aby kogoś ucieszyć i oddać mu dobry sprzęt w niskiej cenie...
No daj sobie spokój.
Cytuj
Odpowiedź