• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Podróbka iphona - Goophone i6 Plus

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:52
Czytaliście o Goophone i6 Plus , który jest bardzo podobny do nowego iphona ale za to dużo tańszy.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:27
To było raczej oczywiste że google wystawi telefon posby do iphona ale tańszy by na tym zarobić.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:15
Z tego co czytałam to ten Goophone i6 Plus wyszedł 2 miesiące przed premierą iPhone. Google, na pewno na tym sporo zarobi, ale to było oczywiste.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:52
Słuchajcie ale cena 160 dolarów: http://www.goophoneshops.com/100019 za telefon który bardzo przypomina apple na pewno ktoś się skusi..ciekawe jak z działaniem, wie ktoś jak się sprawuje?
Cytuj
KiciaMicia

Niezarejestrowani

17.5.2015 12:59
Goophone oferuje różne zamienniki telefonów, ale są to bardzo dobre telefony niczym nie różniące się od oryginału w bardzo dobrych cenach. Szukałam w necie i znalazłam ich stronę zamówiłam i dostałam telefon. Używam go już rok i działa bez problemu znajomi też kupili i są bardzo zadowoleni.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:57
Ja widziałam ostatnio takie podróbki w sklepach z chińskimi telefonami ale nie wiem czy bym się na to zdecydowała. Jeśli coś się zepsuje to co ? W przypadku oryginalnego produktu apple idziesz po prostu do serwisu i Ci naprawiają a w przypadku takiej podróbki ? Chyba nie jest tak wesoło jak tutaj przedstawiacie...).

Raczej nie uda się odesłać do Chin ?
Cytuj
Odpowiedź