• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken Crusoe TM400 - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 14:42
Chce kupić jakis telefon dla mojego taty. Przy poszukiwaniach trafiłam na Telefunken Crusoe TM400 . Co wy sądzicie o tym telefonie? Nadawał by sie dla faceta który tylko chce dzwonić bo nie umie pisać sms? On wiele nie potrzebuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:17
Śmiesznie troszkę wygląda ten telefon. tak trochę archaicznie. Ale jeśli ma byc dla twojego taty to ok. Ma duże klawisze, piszą, ze z tyłu obudowy umieszczono przycisk SOS, którego aktywowanie powoduje połączenie się z numerem alarmowym i wysyłanie wiadomości o pomocy do wcześniej zdefiniowanych numerów. To niezła propozycja dla starszych osób. Jestem zaskoczony, ze cos takiego jest na rynku. Ciekawe jaka cena?
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:24
Wcale tak źle nie wygląda:) Widziałam dużo gorsze telefony dla seniorów;) Ja na Twoim miejscu bym go kupiła skoro Twój tata chce tylko dzwonić i nie potrzebuje żadnych bajerów w telefonie. Z tego co wiem kosztuje on niecałe 400 złotych.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:41
400 zł za taka cegielke to troche sporo, a moze po prostu poszukaj gdzieś jakiegoś tańszego, podobnego.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 8:18
Dla starszej osoby telefon idealny. 400 złotych to dużo? Widziałam podobne telefony w dużo wyższej cenie. Poza tym starsze osoby mają zaufanie do marki Telfunken bo kiedyś była u nas bardzo znana.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 13:56
Rzeczywiście wygląda trochę archaicznie ale myślę, że nie o to tu chodzi.Jeżeli twój tata ma problem z pisaniem smsów to ten wybór będzie dobry, telefon ma dużą klawiaturę więc będzie ok do pisania
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 19:08
Dla starszej osoby to świetny telefon. Na pewno sprawdzi się lepiej niż Smartphone czy telefon z normalną klawiaturą. Fajnie, że są jeszcze firmy, które myślą o starszych klientach i starają się sprostać ich wymaganiom.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 8:43
abzibzi napisał
Dla starszej osoby to świetny telefon. Na pewno sprawdzi się lepiej niż Smartphone czy telefon z normalną klawiaturą. Fajnie, że są jeszcze firmy, które myślą o starszych klientach i starają się sprostać ich wymaganiom.
Myślą, bo zarabiaja. Ja jednak tez uwazam, ze cena jest troche za wysoka, i mozna poszukac tanszego odpowiendika, moze z mniejsza iloscia funkcji.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 22:42
abzibzi napisał
Dla starszej osoby to świetny telefon. Na pewno sprawdzi się lepiej niż Smartphone czy telefon z normalną klawiaturą. Fajnie, że są jeszcze firmy, które myślą o starszych klientach i starają się sprostać ich wymaganiom.


No to rzeczywiście się ceni. Bo jest sporo starszych ludzi, którzy nie decydują się na zwykłe telefony bo się ich boją. Mają za dużo bajerów, dziwne melodie, za pstrokaty wyświetlacz i tak dalej. Moja babcia właśnie tak ma. Kupiliśmy jej nowszą nokię i jej się nie podoba bo tamten stary był lepszy.
Ten telefon wydaje się dla niej idealny, chyba poszukam go w sklepie.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 10:02
z tego co czytałam to akuratr model crusoe jest dla podrózników i wyczynowców, nie bardzo sie nadaje dla serniorów wg mnie, no chyba ze chcesz w błoto wyrzucic kilkaset złotych
Cytuj
Odpowiedź