• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak unikac wysokich kosztów rozmów za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 10:42
Odwieczny problem, wyjeżdżam na dwutygodniowy urlop. Obawiam się wysokich kosztów rozmów, ale przecież nie wyłączę całkiem telefonu i tak płacimy za rozmowy wychodzące i przychodzące, smsy, mmsy(bo przecież trzeba pokazać jakie piękne te palmy tutaj). Jak tego uniknąć?
Mamy pewne rozwiązanie. Zapraszam tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:35
żeby ograniczyc koszty zagranicznych rozmów w biznesie bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup karty sim z firmy truphone - ostatnio w tvn24 o niej było :)
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 22:52
Zgadzam się :) Też słyszałam o firmie Truphone (nie w tvn:)) i uważam, ze to świetna opcja dla osób, które często podróżują poza Europę. Z tego co wiem na karcie można mieć do ośmiu numerów i rozmawiać ile się chce bo płaci się jak za połączenia lokalne. To świetna alternatywa dla zwykłego roamingu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:09
Gigant napisał
żeby ograniczyc koszty zagranicznych rozmów w biznesie bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup karty sim z firmy truphone - ostatnio w tvn24 o niej było :)
Nos koro tvn24 tak mowi ;p A tak serio to skoro to takie dobre rozwiązanie, to jakoś malo jest promowane. Ludzie powinni miec większy dostęp do takich informacji. Nie reklamowane sa takie produkty, tylko jakieś nju i plushe.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:15
Może mają za małe środki na reklamę? Ja o Truphone czytałem na kilku forach i ludzie są z nich zadowoleni. Mam nadzieję, że kiedyś zaczną reklamować się w TV, wtedy dotrą do większej liczby osób. Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak plushe...
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:23
Ja zawsze włączam roaming i to mi wystarczy. Za granicę jeżdżę głównie na wakacje i nie rozmawiam dużo przez telefon. Gdy chcę skontaktować się z rodziną korzystam głownie ze skypa.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 13:53
Ja bardzo rzadko jeżdżę za granicę więc nie szukam sposobu na tani rozmowy. Na terenie UE ceny sa wyrównane więc nie ma obaw, że rachunki będą wysokie. Natomiast jadąc poza Europę pomyślałabym o tej karcie z Truphone.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 18:05
Gość napisał
Gigant napisał
żeby ograniczyc koszty zagranicznych rozmów w biznesie bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup karty sim z firmy truphone - ostatnio w tvn24 o niej było :)
Nos koro tvn24 tak mowi ;p A tak serio to skoro to takie dobre rozwiązanie, to jakoś malo jest promowane. Ludzie powinni miec większy dostęp do takich informacji. Nie reklamowane sa takie produkty, tylko jakieś nju i plushe.

Też uważam, że firma Truphone powinna się bardziej reklamować. Ich oferta jest naprawdę dobra i nie mówię tylko o tanich rozmowach ale też o internecie i sms-ach. Chyba żadna sieć nie ma takiej dobrej oferty jeśli chodzi o połączenia telefoniczne poza Polską.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:59
Gigant napisał
żeby ograniczyc koszty zagranicznych rozmów w biznesie bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup karty sim z firmy truphone - ostatnio w tvn24 o niej było :)


No dokładnie ja też słyszałam o tym ale jeszcze nie próbowałam. Jestem ciekawa czy rzeczywiście tak dobrze się sprawdza jak mówią. Jak gdzieś będę wyjeżdżać na pewno przetestuje
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:43
Wg mnie najlepszzym rozwiązaniem jest komunikacja przez internet, zakup karty na miejscu z dobrym pakietem internetowym i chociażby pisanie przez jakiś komunikator albo korzystanie ze skype.
Cytuj
Odpowiedź