• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płacenie telefonem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:21
Na jakiej zasadzie odbywa sie płacenie telefonem? W każdej sieci jest to możliwe? Trzeba spełniać jakieś określone warunki aby było to możliwe? I w każdym sklepie da sie tak zapłacić?
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:20
Jeżeli masz zainstalowana opcje NFC w telefonie to już od banku zależy czy możesz tak płacić czy nie. Najczęściej funkcja ta wykorzystywana jest w smartfonach.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:43
No dokładnie najczęściej jest to w smartfonie. Ja z tego nie korzystam bo jednak mam pewne obawy ale wiem, że na pewno jest to bezpieczne. Nie można uniknąć tego, że ktoś Cię zaskanuje ale to podobno nawet kartę się da więc..wiadomo.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:36
Mam funkcję NFC w telefonie ale z niej nie korzystam. Nie wiem po co płacić przez telefon... Czemu to ma służyć? Ja najpewniej czuję się jak mam kasę przy sobie. Nigdy nie płaciłam kartą więc telefonem też najprawdopodobniej nie będę. Jakoś nie mogę się do tego przekonać.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:14
Przede wszystkim musisz mieć smartphona. Teraz chyba każda sieć ma w swojej ofercie telefony, którymi można płacić. A czy w każdym sklepie da się tak zapłacić? Wydaje mi się, że tak. Ja płacę telefonem od dłuższego czasu i jeszcze nie spotkałem się z odmową.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:57
jaca napisał
Przede wszystkim musisz mieć smartphona. Teraz chyba każda sieć ma w swojej ofercie telefony, którymi można płacić. A czy w każdym sklepie da się tak zapłacić? Wydaje mi się, że tak. Ja płacę telefonem od dłuższego czasu i jeszcze nie spotkałem się z odmową.


Ja jeszcze nigdy nie płaciłam więc nie wiem jak to się odbywa ale wiem że chyba każdy smartfon się nadaje no i musisz mieć w banku tę możliwość płacenia telefonem. Mój bank z tego co się orientuję nie ma tej możliwości.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 14:19
bookworm napisał
jaca napisał
Przede wszystkim musisz mieć smartphona. Teraz chyba każda sieć ma w swojej ofercie telefony, którymi można płacić. A czy w każdym sklepie da się tak zapłacić? Wydaje mi się, że tak. Ja płacę telefonem od dłuższego czasu i jeszcze nie spotkałem się z odmową.


Ja jeszcze nigdy nie płaciłam więc nie wiem jak to się odbywa ale wiem że chyba każdy smartfon się nadaje no i musisz mieć w banku tę możliwość płacenia telefonem. Mój bank z tego co się orientuję nie ma tej możliwości.
Telefon musi być wyposażony w funkcję, musimy tez chęć korzystania z funkcji zgłosić do banku.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:48
Dokładnie najważniejsze żeby bank w którym macie konto miał tę opcję płacenia telefonem bo jeżeli jej nie ma to niestety ale nie da się tego obejść nawet jak mamy super smartfona. W moim banku nie da się jeszcze płacić telefonem:)
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:55
U mnie w banku nie mogę płacić telefonem nie mogę nawet mieć paypass więc wiadoma sprawa. Może w przyszłości coś się ruszy w tej kwestii, nie żebym ja tego potrzebowała ale są ludzie, którym jest to niezbędne.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:31
marylkakor napisał
U mnie w banku nie mogę płacić telefonem nie mogę nawet mieć paypass więc wiadoma sprawa. Może w przyszłości coś się ruszy w tej kwestii, nie żebym ja tego potrzebowała ale są ludzie, którym jest to niezbędne.


No jeszcze jest kilka banków które tej możliwosći nie mają ale poczekajcie jeszcze chwile zapewne to się zmieni skoro już w niektorych bankach można płacić krawatem to wiadomo że inne banki szybko to nadrobią.
Cytuj
Odpowiedź