• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Stare telefony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 15:50
Co robicie ze swoimi starymi telefonami? Wyrzucacie je do kosza czy da sie je gdzieś utylizować ? Jak tak, to gdzie coś takiego zrobić?
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 15:12
Czekam aż będą brane elektro -śmieci i wtedy je tam wrzucam. Ogólnie odkąd ostatnio wrzucałam tam je to już nie mam bo przecież to nie jest coś czego mamy dużo w domu. A co mogę to odsprzedaję
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:49
Ja mam chyba z 10 starych telefonów w domu. Walają się gdzieś po strychu albo szufladach. Nigdy nie zastanawiałam się co z nimi zrobić. U nas nie wywożą elektro śmieci więc nie mam gdzie ich wyrzucić a do zwykłego kontenera raczej nie można prawda?
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:26
Wszędzie wywożą elektro śmieci. Zapytaj się co i jak a na pewno się okaże że u ciebie też zbierają stare telefony, tv i inne graty. Ja starych telefonów nie mam za dużo, może 2-3 ale na razie ich nie wyrzucam bo wszystkie są w pełni sprawne i trzymam je na wszelki wypadek. Gdyby nowy nawalił.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:58
ja trzymam telefony, nie sprzedaje bo mi sie nie chce - jak komus potrzeby telefon w rodzinie to wtedy mu daje a tak to mam niezłą kolejkcje już :D u nas w rodzinie jest juz jakies 15 telefonów :)
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 16:03
Ja mam wszystkie telefony schowane w pudełku w piwnicy. Wychodzę z założenia, że kiedyś mogą się przydać zwłaszcza, że wszystkie działają bez zarzutu. Sprzedawać też mi się nie chce bo zabiegany jestem i nie mam czasu na stanie w kolejkach na poczcie by wysłać paczkę.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:10
A no to jak Wam działają te telefony to też bym pewnie trzymała moje się posypały wszystkie więc nie mam co chować po piwnicach a jak działały to też oddawałam komuś za symboliczną złotówkę żeby korzystał.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:04
Sa takie punty, gdzie mozna zostawic taki telefon. Szkoda wyrzucac, a juz odpowiednie firmy to odpowiednio zutylizują. Oczywiście jeśli jest jeszcze sprawny zawsze można sprzedać.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:11
remi napisał
Sa takie punty, gdzie mozna zostawic taki telefon. Szkoda wyrzucac, a juz odpowiednie firmy to odpowiednio zutylizują. Oczywiście jeśli jest jeszcze sprawny zawsze można sprzedać.


No pewnie śmiało można sprzedawać, a jak nie to można chyba je wrzucać do elektro śmieci o ile się nie mylę, wiem że kilka razy do roku są takie śmieci wywożone przynajmniej u mnie w mieście.
Cytuj
Odpowiedź