• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przepisanie numeru na siebie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:40
Mój znajomy ma taka sytuacje. Otóż ma nr telefonu od jakis 10 lat, lecz umowa na ten nr jest podpisana na jego mame. Mama niestety zmarła dwa lata temu. On chciałby przepisać ten nr na siebie, bo sporo osób ma ten nr i dla jego biznesu było by niekorzystne zmienienie nr. Co powinien zrobić, żeby ten nr przepisać na siebie?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:04
tez się chetnie dowiem bo mam taką sytuacje ze numer mojego taty chciałabym przejąć ja i podpiac sie pod inną sieć - może ktoś coś doradzi ?
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:32
Wydaje mi się, że znajomy autorki wątku będzie mieć problem z przepisaniem numeru skoro mama zmarła. Warto mieć akt zgonu może to pomoże. Trzeba iść do punktu najlepiej z osobą na którą jest numer i poprosić o przepisanie numeru. Wypisuje się wtedy taki wniosek i sprawa załatwiona.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:34
kajabroja napisał
Wydaje mi się, że znajomy autorki wątku będzie mieć problem z przepisaniem numeru skoro mama zmarła. Warto mieć akt zgonu może to pomoże. Trzeba iść do punktu najlepiej z osobą na którą jest numer i poprosić o przepisanie numeru. Wypisuje się wtedy taki wniosek i sprawa załatwiona.
Operator bez problemu przepisuje jesli trzeba, umowa podpisana na jakies czas to wazne dla nich zeby ktos to splacal.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:47
Gość napisał
kajabroja napisał
Wydaje mi się, że znajomy autorki wątku będzie mieć problem z przepisaniem numeru skoro mama zmarła. Warto mieć akt zgonu może to pomoże. Trzeba iść do punktu najlepiej z osobą na którą jest numer i poprosić o przepisanie numeru. Wypisuje się wtedy taki wniosek i sprawa załatwiona.
Operator bez problemu przepisuje jesli trzeba, umowa podpisana na jakies czas to wazne dla nich zeby ktos to splacal.


No niby tak ale umowa jest podpisana na konkretną osobę. Pamiętam, że ja ja chciałam żeby numer był na mnie musiałam przyjść z dziadkiem (bo telefon był na niego) i dopiero wtedy mi go przepisali.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 8:16
Najlepiej by było gdyby Twój kolega poszedł do salonu w którym została podpisana umowa i tam wypytał co i jak. Myślę, że da się jakoś rozwiązać ten problem. Operatorom zależy na zatrzymaniu klientów więc dogadają się z Twoim znajomym.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:57
madzialenka89 napisał
Najlepiej by było gdyby Twój kolega poszedł do salonu w którym została podpisana umowa i tam wypytał co i jak. Myślę, że da się jakoś rozwiązać ten problem. Operatorom zależy na zatrzymaniu klientów więc dogadają się z Twoim znajomym.


Ja też tak myślę, że jakoś to się na pewno da załatwić. Teraz takie firmy telekomunikacyjne walczą o klientów bo wiedzą, że jeżeli klientowi coś nie podpasuje to po prostu zmieni sieć i już po nim.
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:42
Ja też miałam bardzo długo numer i był na mojego tatę i gdy chciałam go przepisać na mnie mój tata musiał podpisać to że się na to zgadza. Myślę że jeżeli jego mama nie żyje to operator nie powinien robić mu problemu z przepisania numeru na niego ale za pewne będą potrzebne jakieś dokumenty, ale powinien udać się do salonu ipo prostu dowiedzieć co i jak
Wypowiedź została zmieniona przez: ewkama121 9.11.2014 14:43
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:23
ewkama121 napisał
Ja też miałam bardzo długo numer i był na mojego tatę i gdy chciałam go przepisać na mnie mój tata musiał podpisać to że się na to zgadza. Myślę że jeżeli jego mama nie żyje to operator nie powinien robić mu problemu z przepisania numeru na niego ale za pewne będą potrzebne jakieś dokumenty, ale powinien udać się do salonu ipo prostu dowiedzieć co i jak


Dokładnie najlepiej zadzwonić do salonu i popytać. Wiem, że jak się przepisuje normalnie numer z osobą żyjącą. To właściciel numeru idzie z tym który chce przepisać na siebie i załatwia się to dosłownie w chwilkę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:42
To jest mozliwe, nazywa się cesją. podpisuje się umowę trójstronną o przejęcie praw i obowiązków.
Cytuj
Odpowiedź