• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:05
Problem w tym, ze pozytywnych brak. Reklama jednak sie nakręca.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 10:09
Kazda negatywna i pozytywna opinia przycaga odbiorce, chociażby zeby sprawdzic co to jest. Tak to dziala.
Cytuj
Kitaj

Niezarejestrowani

11.7.2015 16:29
Poniżej treść propozycji procesu werbowania wysyłana klubowiczom. Sami Państwo oceńcie co jest dla "firmy" najważniejsze i jakimi metodami pan Sawa, Karkoszka i spółka starają się to osiągnąć.
Witaj!
Poniższa rozmowa służy wyłącznie do przedstawienia PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB,
potencjalnym klubowiczom. Zatem może być wykorzystywana tylko i wyłącznie w tym celu.
Pamiętaj, że poniższa rozmowa jest podpowiedzią, jak taka rozmowa powinna być prowadzona.
Jak już pewnie zrozumiałeś, stanowi element wielkiego systemu.
Pracuj nad szczegółami, bądź zawsze uśmiechnięty, czyli pozytywnie nastawiony do nowo poznanych
ludzi…, nigdy nie wiesz czy właśnie nie poznajesz przyjaciela na całe życie lub swojej wielkiej miłości…
Przypominam Ci, że wystarczy kilkadziesiąt mili sekund, aby umysł twojego rozmówcy, „gdzieś”
Ciebie zaszufladkował, więc bądź zawsze biznesowo ubrany. Po szkoleniu pamiętasz, jaka kolorystyka i
akcesoria będą zawsze Ci pomagać.
Pamiętaj, aby pracować nie tylko w biznesie, ale przede wszystkim nad biznesem… Bądź
konsekwentny, analizuj rozmowy, zastanawiaj się, co najlepiej u Ciebie działa i co jeszcze możesz
ulepszyć…
„Żyć to zamieniać siebie w dzieło sztuki”
Fiodor Dostojewski.
ROZMOWA INFORMACYJNA
Cele:
1. Nawiąż relację.
2. Zbuduj autorytet firmy i swój.
3. Poznaj cele rozmówcy.
4. Przedstaw współprace z klubem, w taki sposób, aby pokazywać podobieństwa w działaniu, do
obecnego biznesu lub pracy rozmówcy.
5. Zarejestruj uczestnika.
6. Pozwól mu się opłacić od razu na spotkaniu, tylko wtedy masz pewność, że nie braknie miejsc.
7. Kończ rozmowy zawsze na „TAK” lub „NIE”, wiesz komu pozostawić „zastanowię się”.
***BUDOWANIE AUTORYTETU***
Na początku pasuje się przedstawić, więc może zacznę od siebie… [;)]
Jako PAY TRADE International Club, zrzeszamy przedsiębiorców z różnych branż, z całego świata,
ale i ludzi pracujących na etacie. W klubie mamy kilka możliwości zarabiania, nawet i pasywnych…
Mamy patent na hurtową sprzedaż usług prawnych i to generuje najwięcej gotówki dla
Klubowiczów!
Za ten właśnie produkt oraz jego zarządzanie, po audycie otrzymaliśmy EUROCERTYFIKAT.
- Siedziba Pay Trade mieści się w stanach na Wall Street, a w Polsce możesz nas odnaleźć w
Warszawie, przy ul. Augustówka 19.
- Mamy MILION dolarów!!!! kapitału zakładowego.
- Ponad 2000 klubowiczów!!!!
- 5 -ciu udziałowców.
- i tylko w pierwszym roku uzyskaliśmy 12 milionów przychodu!!!
- Współpracują z nami takie firmy jak: Porsche, Lexus, Auvesta, Blos, posiadające ponad 20 lat
doświadczenia.
- Wynajmujemy firmę szkoleniową Leadersway, która dba o rozwój naszych klubowiczów.
- Z ciekawostek, już w pierwszym roku działalności, po osiągnięciu właściwych wyników finansowych,
FORBES!! zgłosił się do naszego Prezesa i poprosił o wywiad. .
Jesteśmy już w 14 krajach na 3 kontynentach!!!!!!
Kiedy ktoś już zostaje klubowiczem, dodatkowo, jeśli chce, (pauza) ma dostęp do pełnej gamy
rozwiązań, w której każdy znajdzie coś dla siebie, opieka medyczna, złoto, metale szlachetne,
księgowość, szkolenia, marketing, kantor walutowy, biuro turystyczne…
Jak widzisz projekt jest wielowątkowy i nie wiem co jest najbardziej interesujące dla Ciebie, więc
potrzebuje kilku informacji…
CZY MOŻEMY ŚIĘ TAK UMÓWIĆ, ŻE ZADAM CI TERAZ KILKA PYTAŃ? Możemy? ( GŁOWA + . )
TAK
Jestem pewny, że wszystko będzie jasne i zrozumiałem dla Ciebie…, więc jeśli tak będzie, to:
CZY MOŻEMY SIĘ TAK UMÓWIĆ, ŻE NA KOŃCU PODEJMIEMY MĘSKĄ DECYZJĘ NA TAK LUB
NIE, A ZASTANOWIĘ SIĘ ZOSTAWIMY DLA MNIEJ KONKRETNYCH LUDZI? Możemy? ( GŁOWA
+ . )
Żebyś zobaczył, że działamy na wysokim poziomie, coś ci pokażę … ( FILM)
Czuć prestiż w wykonaniu filmu prawda?
***poniżej kilka pytań otwierających, wybierz najważniejsze!! Nie musisz zadać wszystkich***
Czym się dokładnie zawodowo zajmujesz?
Jak to wygląda? Jakie masz obowiązki? Opowiedz mi o tym coś więcej …
Co w tym biznesie/pracy lubisz, a czego nie lubisz?
Co ci się w tym najbardziej podoba?
Jakie masz plany, cele, marzenia?
Czy poznajesz dużo ludzi? Czy są dla Ciebie ważni?
Czy znasz jakichś przedsiębiorców?
Czy lubisz prestiż i luksus?
Czy znasz ludzi, którzy chcieliby więcej zarabiać?
Jak wyglądają u Ciebie weekendy, 3 najbliższe? (bo jeśli temat Ci się spodoba to potrzebujesz jednej
niedzieli dla siebie, wynegocjujesz to dla siebie?)
Czy szukasz klientów?
Czy 200-ście nowo poznanych osób, raz na dwa tygodnie, to dla Ciebie potencjalni klienci?
Czy chciałbyś się szkoleniowo rozwijać?
*** Elementy gorącego punktu ***
Na czym w życiu teraz najbardziej Ci zależy? Większe zarobki, czas dla rodziny, rozwój osobisty?
Dlaczego właśnie na tym? ( w sensie czy masz deficyt?)
Opowiedz mi o tym coś więcej…
Co takiego stało się w twoim życiu kiedyś, że teraz …(to) … jest dla Ciebie ważne?
Jak się wtedy czułeś?
Odpowiedzi…
WOW… rozumiem już, dlaczego …..xxxxx….. jest dla Ciebie takie ważne, opowiem Ci o naszym klubie
bardzo ogólnie, informacyjnie, reszta na spotkaniu nr 2.
Sam zobaczysz jak bardzo klub odpowiada na problemy dzisiejszego społeczeństwa i jakie rozwiązania
może mieć dla Ciebie…, pod warunkiem, że wykonasz krok nr 2, ale o tym za chwilę…
*** PREZENTACJA SYSTEMU***
A… z ciekawości, bo szukamy tylko konkretnych i zdecydowanych ludzi do współpracy…
Gdybyś miesiąc w miesiąc, tydzień w tydzień, zarabiał od kilku do kilkudziesięciu tysięcy euro, to ile
jednorazowo byłbyś w stanie za to zapłacić??
Spokojnie to żadna deklaracja, tylko pytam z ciekawości np. miesiąc w miesiąc 20’000 tys. zł., to ile byś
za to jednorazowo mógł zapłacić?
Odp.…( 100’000 tys.)
Na szczęście nie jest to konieczne, ale może kiedyś o tym pomyślimy [;)] .
Powiem Ci jak wygląda nasz system, czyli patent na hurtową sprzedaż usług prawnych.
Pierwsze spotkanie, to spotkanie informacyjne, na którym właśnie jesteśmy, zamiast indywidualnego
czasem może się wydarzyć spotkanie grupowe, nazywa się „SZANSA NA MILION”.
Większość ludzi dostrzega możliwości, chce więcej zarabiać, chce się rozwijać i jedzie na nasz
prestiżowy BIZNESS LUNCH, który kosztuje 199zł. To tylko jeden dzień z życia, a bardzo pozytywnie
zmienił życie już ponad 2000 ludzi, pewnie zadałeś sobie pytanie, co może zmienić w twoim…, też tak
miałem ..
Rozumiem, że jeśli miałbyś zarabiać drugie tyle, co dziś, to nie jest to kwota zaporowa dla Ciebie
prawda?
LUB ( jeśli z przedsiębiorcą):
Jesteś przedsiębiorcą, więc nawet nie pytam, czy to kwota zaporowa, nie chcę Ciebie obrażać .
Na takim biznes lunchu jest od 200 do 300 osób i co po nim się dzieje…?
1. Ktoś mówi dziękuję za wiedzę prawną, rozumiem, że temat prawa jest w życiu ważny.
2. Ktoś stwierdza, chce pakiet prawny, a najlepiej dla siebie żony i dziecka, bo jestem odpowiedzialny,
wtedy jest prowizja do podziału.
3. Ktoś stwierdza podoba mi się klub, chcę więcej zarabiać i budować swoje nowe życie….
I schemat się zapętla (w między czasie rysujemy jak wygląda system)
Więc gdybyśmy założyli, że temat Ci się spodobał i Bizness Lunch również będzie dla Ciebie genialny,
to myślisz, że jesteśmy w stanie wspólną pracą posadzić na kolejnym biznes lunchu 5 osób od Ciebie?
A gdybyś miał na tym zarobić kilkaset euro, lub kilka tysięcy euro, to interesujący temat?
To od kiedy najlepiej chciałbyś zacząć zarabiać te pieniądze?
Wolałbyś szybciej?
*** Technika z Kartką ***
Podsumujmy, co już wiemy …
5-6 x Tak…. GRATULUJĘ DYCYZJI!
To w takim razie potrzebuje twoje dane do rejestracji, żebyśmy, czym prędzej, zabukowali miejsce w
hotelu, ilość oczywiście jest ograniczona!
Pokaże Ci jak łatwo można to opłacić dzięki CRM…
Wpisujesz swoje dane…, logujesz się na swojego maila…., przejdź do opłaty… O możesz teraz wybrać
sposób płatności, spokojnie mam czas możesz skorzystać z mojego komputera…. .
*** EWENTUALNE OBIEKCJE ***
„Pierwszy powód dobrze brzmiący, drugi jest prawdziwy.”
Brian Tracy
Pamiętaj, żeby zawsze zadać pytanie:
„CZY JEST JESZCZE JAKIŚ POWOÓD, CZY JEST TYLKO TEN?”
*** nie mam czasu.
1. Tak w ogóle Pan/Pani nie ma czasu? W ogóle nic nie robi Pan/Pani dla siebie?
2. Każdy ma dokładnie tyle samo czasu, czyli 24 godziny na dobę, pytanie, co z nimi robi?... Skoro
strategia Twojego życia spowodowała, że nie masz czasu, to nic nie zmieniając, jak sądzisz,
gdzie będziesz za 2 lata albo za 10?
Właśnie dostajesz jedno z rozwiązań. Co chciałbyś z tym zrobić?
3. Jak długo jeszcze nie chce Pan/Pani mieć czasu?
*** nie mam pieniędzy.
1. Tak w ogóle Pan/Pani nie ma pieniędzy, nic Pan/Pani nie zarabia?
2. Jak długo zamierza Pan/Pani jeszcze nie mieć pieniędzy?
Skoro strategia Twojego życia spowodowała, że nie masz pieniędzy, to nic nie zmieniając, jak
sądzisz, gdzie będziesz za 2 lata albo za 10? Właśnie dostajesz jedno z rozwiązań. Co chciałbyś
z tym zrobić?
*** muszę się zastanowić.
1. Przecież umawialiśmy, się na TAK lub NIE. Czy w takim razie jesteś konsekwentny i dotrzymasz
słowa?
2. Ale, nad czym chce się Pan/Pani zastanawiać? Czy się rozwijać, czy więcej zarabiać, czy mieć
dzięki temu więcej możliwości? Właśnie dostajesz jedno z rozwiązań. Co chciałbyś z tym zrobić?
3. Wiesz, kiedy za 2 lata będziemy już znani w całej Polsce i o wiele bardziej znani na całym
świecie, to nie chciałbym żebyś wtedy powiedział do kogoś „szkoda, że nie zaufałem temu
gościowi/gościówie”, bo dziś już miałbym zdecydowanie inne życie.
To, co? Wybierasz klub „SZKODA, ŻE NIE”, czy „JESTEM NA TAK”.
*** nie dla mnie.
1. Był Pan/Pani w związku, z którego długoterminowo był Pan/Pani niezadowolony? (TAK)
No właśnie, dlatego może najpierw warto sprawdzić zanim wystawia się opinię.
2. Proszę Pana/Pani, konkretnie skąd ma Pan/Pani pewność, że to nie dla Pana/Pani?…
A co się wydarzy jak się Pan/Pani myli?
3. Zarabianie nie jest dla Pana/Pani, rozwój osobisty nie jest dla Pana/Pani, posiadanie wolnego
czasu nie jest dla Pana/Pani? Boję się zapytać, co jest….
*** nie wiem czy będę miał klientów / Nie wiem czy sobie poradzę?
1. Ja też nie wiedziałem czy sobie poradzę / czy będę miał klientów. Po prostu sprawdzam w życiu
rozwiązania. To okazało się dla mnie korzystne…. Co Ty chciałbyś zrobić?
2. W naszym systemie nie musisz nic sprzedawać. Naszym obowiązkiem jest powodować, żeby siedzieli
ludzie na Business Lunch-u. Obowiązkiem prelegentów jest spowodować, aby część ludzi zrozumiała jak
ważna jest obsługa prawna.
Skoro skuteczność takich spotkań i „Szansy na Milion” to 60% do 80% i na BL mamy prawie 100%
skuteczności, to chcesz mi powiedzieć, że sobie nie poradzisz, albo nie trafią się zainteresowane osoby?
*** piramida .
1. Piramidy w Polsce są zabronione. Więc jeśli naprawdę Pan/Pani tak uważa, a nie jest to argument dobrze
brzmiący, to śmiało proszę dzwonić na policję i zgłaszać przestępstwo. Woli Pan/Pani z mojego telefonu?
Proszę lepiej nie być współwinnym…!
2. Czy w korporacji jest prezes? Czy są dyrektorzy? Czy jest jeszcze więcej kierowników? Czy jest jeszcze
więcej pracowników? To, co Pan/Pani myśli, że też to jest piramida?
Przecież to MLM.
Proszę Pana/Pani my się tylko rozliczamy w tym systemie, bo jest genialny. Proszę uważać, o kim Pan
teraz mówi. Jesteśmy poważnym klubem biznesowym.
*** Czy muszę kupować produkty/czy muszę kupić dla siebie?
1. W żadnym regulaminie nie jest napisane, że musi Pan kupować.
*** Nie chcę zarabiać na znajomych.
1. Jesteśmy prestiżowym klubem biznesowym, więc może Pan śmiało rozmawiać z obcymi.
*** To jest zbyt piękne.
1. Spokojnie możemy się dogadać, że połowę pieniędzy będzie Pan/Pani przelewać mnie . … Rozumiem, że
jeżeli były trudniejsze momenty w życiu, to TO, może wydawać się zbyt piękne. Dlatego kolejnym
krokiem dla Pana/Pani jest BL.
*** A co jak się ludzie skończą?
1. To będziemy musieli znaleźć na to rozwiązanie, ale… pewnie się ze mną zgodzisz, że z kilkoma milionami
na koncie ma się lepszą pozycję do przemyśleń. Prawda .?
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2015 17:30
Całości nie przeczytałam, ale to już od początku widać, jaka to firma. Tak samo działają te piramidy od sprzedaży chemii gospodarczej i kosmetyków.
Nie wnikam, czy ich usługi są dobre czy złe, ale mnie po prostu razi sposób prowadzenia takiej działalności i działa na mnie odstręczająco. Ktoś, kto musi w ten sposób kombinować sprawia wrażenie, że jednak nie wszystko jest tam jasne, klarowne i uczciwe.
Nie lubię manipulacji i nie lubię, gdy ktoś mną manipuluje. I chyba nie jestem w tym jedyna?
Cytuj
MM

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:01
Jakiś czas temu na innym forum zapisałem swoje spostrzeżenia ze spotkania z Paytrade

Byłem jakiś czas temu na spotkaniu w Ossie. Moje spostrzeżenia:
1. Zbiorowy hurraoptymizm: Wychodzą po kolei z wystąpieniami prelegaci - założyciele firmy, na co 300, 400 osób krzyczy, bije brawa. Podniecenie co najmniej jak przy wystąpieniu gwiazdy show biznesu. To nie naturalne. Naturalne staje się, kiedy orientujesz się , że każdy kto wprowadza nową osobę na spotkanie ma obowiązek być z tą osobą. Więc ten hurraoptymizm jest celowo wyreżyserowany dla nowych.
2. Świecidełka. Przy klapach od marynarek wyżsi w hierarchii noszą specjalne broszki czy coś takiego wyróżniające ich z tłumu. Jeden z tych "broszkowych" chciał mnie zagadać na "problemy mojej firmy" Członkowie w ramach lansu noszą przy sobie 1-5 gramowe "sztabki" złota oprawione w bryloczki, którymi przy byle okazji machają :-)
3.Samochody. Na spotkaniu wewnątrz stały dwa Leksusy do których każdy mógł podejść, strzelić sobie focie w środku celem lansu na FB. Na ostatnim wystąpieniu te dwa pojazdy dostali w lesingu oczywiście najlepsi "wyrobnicy".
4. Tematyka. Do ostatniego wystąpienia zwykłe podbudowywanie wiary w swoje możliwości, żerowanie na trudnej sytuacji i oczywiście obietnica rozwiązania wszystkich problemów. Nawiasem mówiąc każdy z członków klubu będąc już parokrotnie na tych spotkaniach zna na pamięć kolejne wystąpienia. Argumenty których używali prowadzący, wcześniej przedstawiła mi osoba która mnie zaprosiła.
5. O co tutaj chodzi? O kasę oczywiście!!! Twoją rzecz jasna. Każdy jest namawiany do wykupienia pakietu usług prawnych i medycznych rozszerzonych o szkolenia i inwestycje. Przy czym PT jest tylko pośrednikiem tych usług więc nie ma mowy o jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej. Dystrybucja tych pakietów to już rola wyrobników, którzy będą chcieli odrobić zainwestowaną kasę, nie małą bo pakiety to zakres od 700 do 25 000 Euro(NIE POMYLIŁEM SIĘ)
6. ZYSKI. Za wprowadzenie nowej osoby wykupującej pakiet proporcjonalnie do pakietu. Za wyniki realizowane w strukturze jak najbardziej też . Szczytem marzeń jest Leksus za który firma płaci prawie całe raty lesingowe oczywiście do momentu utrzymania określonych wyników. Lenistwa nie ma. Nie masz wyników płacisz dwa tysiące raty co miesiąc. Dalej robi się ciekawie. PT współpracuje z 30,40 firmami z którymi częściowo partycypuje w zyskach , którymi dalej dzieli się ze swoimi klubowiczami. O co chodzi? Korzystasz z firmy z zakresu odszkodowań komunikacyjnych powiązanej z PT to jakiś procent zysku tej firmy(z tej usługi, produktu) wędruje na konta PT. Symbioza idealna. Tutaj może być ciekawie bo jak by się zastanowić nad pakietem prawnym to mamy tam około 100 porad prawnych w określonym czasie(najniższy pakiet). Ale za usługe prawną trzeba już zapłacić. Mamy więc sytuacje gdzie jakaś kancelaria prawna poprzez porady prawne szuka klientów, a więc nie jest powiedziane, że PT ponosi jakiekolwiek koszty bo być może w taki sposób reklamuje się kancelaria prawna.... Pakiet medyczny dotyczy tylko trzech przychodni i z tego co pamiętam na pół roku... Czyżby za drogo? 700 Euro to za mało? Ale setki porad prawnych w cenie? Powyższe formy dochodu pasywnego nie obejmują tego najniższego 700 Eurowego pakietu, też oczywiste smile.png Nie zdążyłem zgłębić zysku z metali szlachetnych. Jednak mam wrażenie, że może to być zysk iluzoryczny. Mój "wprowadzający" miał bardzo mglistą wiedzę na ten temat.... W skład droższych pakietów wchodzą też szkolenia z jednym z właścicieli. Problem jest oczywisty - wycena tych szkoleń... Według nich to jakieś kosmiczne sumy...
7. Czy da się zarobić? Oczywiście, dobrzy wyrobnicy są w tych strukturach gwiazdami odbierającymi ciągłe owacje na stojąco. Poruszają się fajnymi samochodami, jeżdzą na fajne wakacje, uczestniczą w fajnych ewentach. A reszta wiadomo... płaci i dalej marzy.
8. LUDZIE. PT przedstawia się jako klub biznesowy. Biorąc pod uwage wysokość pakietów nie jest to dziwne. W kuluarach na przerwie często pojawia się hasło "optymalizacja podatkowa". Według mojego "wprowadzającego" wypłata w złocie nie podlega opodatkowaniu a więc można "ukryć" część dochodu. Nie znam się, są to rzeczy w które są wtajemniczani bardziej zaangażowani, jednak budzi to oczywiste pytania. Na te 300 osób około 1/5 to ludzie z pogranicza drobnej przedsiębiorczości. Część to przedstawiciele handlowi , czyli osoby którzy być może kosztem swoich relacji z klientami wprowadzą nowych. Jest taka otoczka pseudo biznesowa - część osób będzie w tych strukturach szukać nowych mozliwości dla swoicj firm. Reszta to w większości weterani wszystkich dostępnych w polsce marketingów sieciowych. Tych mi nie szkoda bo taka ich natura. Część to osoby potencjalnie poszkodowane, nawet jeśli jeszcze o tym nie wiedzą.
9. JAK DŁUGO? Wydaje się, że ten biznes jest dobrą kopią czegoś co już gdzieś funkcjonowało dostosowaną do Polskich możliwości. Właściwa działalność jest tak dobrze zakamuflowana płaszczykiem klubowych relacji, że Polskie organa ścigania do momentu większego"wałka" najpewniej nic nie zrobią. Moment krytyczny oczywiście przyjdzie kiedy suma nowych "pakietów" nie pokryje rat lesingowych :-) i wygodnego życia założycieli. Być może prezesi kombinują w ten sposób, że PT poprzez współpracę z firmami partnerskimi wypracuje taki zysk, że zaspokoi potrzeby wszystkich ale to raczej niemożliwe.
10.LUNCH. Więc siadam sobie i czekam na to wypas jedzonko a tu psikus. Samemu trzeba sobie nałożyć. No kur...wa za 200 stówki mogli by podać....
Ps. Moja przygoda z PT obejmował 1 dzień. Tyle zdążyłem zauważyć. Mam taką zasadę: jak w pierwsze 5 minut nie wiem o co chodzi to najpewniej ktoś chce mnie naciągnąć. Tutaj czekałem cały dzień na magiczny plan wzbogacenia się.
Cytuj
jaaaaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 12:28
A to, co tu piszą: http://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/25260-opinia-o-pay-trade-dobra-inwestycja-czy-oszustwo.html

o PayTrade i liście ostrzeżeń KNF to prawda? Dalej jest na tej liście ostrzeżeń, czy to w końcu wycofali?
Wypowiedź została zmieniona przez: jaaaaaa 17.7.2015 12:30
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2015 12:35
jaaaaaa napisał
A to, co tu piszą: http://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/25260-opinia-o-pay-trade-dobra-inwestycja-czy-oszustwo.html

o PayTrade i liście ostrzeżeń KNF to prawda? Dalej jest na tej liście ostrzeżeń, czy to w końcu wycofali?


byś nie musiał zbytnio szukać skopiowałem dla ciebie wpis z KNF.

Pay Trade Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

KRS 435300

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście –Północ (sprawa przekazana do Prokuratury Okręgowej w Warszawie)

4 lutego 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia postanowił nie uwzględniać zażalenia UKNF i utrzymać w mocy postanowienie Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 5 listopada 2014 r. o umorzeniu śledztwa.

A jak nie wierzysz to wpisz w google KNF Paytrade i sam przeczytaj.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 14:25
jaaaaaa napisał
A to, co tu piszą: http://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/25260-opinia-o-pay-trade-dobra-inwestycja-czy-oszustwo.html

o PayTrade i liście ostrzeżeń KNF to prawda? Dalej jest na tej liście ostrzeżeń, czy to w końcu wycofali?

Tak, Pay Trade jest na liście, patrz: http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html

@Kitaj i MM: Dziękuję za interesującą lekturę!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2015 14:28
Tomasz Paryz napisał
jaaaaaa napisał
A to, co tu piszą: http://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/25260-opinia-o-pay-trade-dobra-inwestycja-czy-oszustwo.html

o PayTrade i liście ostrzeżeń KNF to prawda? Dalej jest na tej liście ostrzeżeń, czy to w końcu wycofali?

Tak, Pay Trade jest na liście, patrz: http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html

@Kitaj i MM: Dziękuję za interesującą lekturę!


Normalnie brak mi słów.... Czy przypadkiem oprócz tego że "jest" w KNF nie jest ważniejsze co jest tam napisane??
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2015 15:41
Każdy orze jak może.
Warto ludzi informować, w jaki sposób takie firmy działają, bo im więcej wiemy na ten temat, tym łatwiej się przed nimi uchronić.
Nie wątpię, że ludzie poddani manipulacji na tych spotkaniach, onieśmielani przyjazną atmosferą, poczuciem wspólnoty i zyskami, jakie się im obiecuje.
Dlaczego ta firma pomimo takich kłopotów nadal działa?
Cytuj
Zamknięty